W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
AWMH: maj miesiącem dobroczynności
dodane 06.05.2020 11:12:45 przez: Marios
wyświetleń: 2443
Maj jest miesiącem, w którym Metallica już od trzech lat wpisuje w kalendarz Dzień Dobroczynności. W tym roku zważywszy na okoliczności, zespół zamienia dzień w miesiąc pomocy potrzebującym. Kapela głosem Larsa Ulricha zaprasza do angażowania się w pomoc głodującym.


Fundacja All Within My Hands kontynuuje współdziałanie z czterema podmiotami, o których informowały media społecznościowe kapeli na początku kwietnia. Są to Feeding America, Direct Relief, Crew Nation oraz The USBG National Foundation. W tym celu została uruchomiona podstrona oficjalnego sklepu internetowego Metalliki. Pieniądze z przedmiotów, które zostaną tam kupione, zasilą oczywiście konto AWMH.


Tak jak my, zachowaj dystans i #zostanwdomu, ale w praktyce połącz się z nami w ten miesiąc dobroczynności. Doroczny Dzień Dobroczynności tradycyjnie odbywa się w maju. Nie możemy się spotkać, ale nadal możemy wspierać potrzebujących na inne sposoby. W pierwszym tygodniu maja zrobiliśmy rozpoznanie i pytaliśmy banki żywności w całych Stanach, czego teraz najbardziej potrzebują. Chociaż odpowiedzi były różne, wszystkie łączyły się w jednym wspólnym temacie: POMOC.

Pandemia COVID-19 wywołuje nagłe wzrosty związane z głodem, jakich jeszcze nie obserwowaliśmy. Gospodarstwa domowe, które na co dzień obsługujemy są teraz w jeszcze większej potrzebie i jest ich teraz dwa, trzy, a nawet cztery razy więcej, niż przed kryzysem we wszystkich 21 okręgach, w których działamyJohn Elliott – dyrektor generalny Banku Żywności w Indiana.

Obserwujemy dramatyczny wzrost liczby potrzebujących w czasie pandemii. Z Bankami Żywności związany jestem od 20 lat i nigdy jeszcze nie widziałem czego podobnego. Rozdajemy tony kilogramów żywności poza naszą normalną dystrybucją i wierzę, że taka sytuacja utrzyma się jeszcze tylko przez chwilęKristin Warzocha - prezes i dyrektor generalna Greater Cleveland Food Bank.

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli jesteś fanem Metalliki, to wiedz, że woje zakupy mogą pomóc w czasie tej pandemii! Wpływy ze sprzedaży wybranych produktów, dodanych do akcji Miesiąca Dobroczynności w sklepie Metalliki będą przekazywane bezpośrednio organizacjom, które będziemy co tydzień wybierać. W maju szczególną uwagę zwracamy na cztery organizacje, które wsparliśmy już naszą dotacjąsprawdź tutaj. W przyszłym tygodniu przyjrzymy się pracy, jaką wykonuje Crew Nation, by wesprzeć niezliczoną liczbę członków ekip technicznych, których życie zmieniło się przez sytuację z COVID-19. Mamy nadzieję, że będziesz dołączał do nas co tydzień, ponieważ poświęcimy trochę uwagi tym niesamowitym organizacjom.Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak