W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Aftershock Festival - pierwsze występy Metalliki zabukowane na 2021 rok
dodane 25.07.2020 15:20:27 przez: Marios
wyświetleń: 1867
W październiku 2019 roku Lars Ulrich i Danny Wimmer, siedząc w HQ, poinformowali przy pomocy wideostreamu o dziesięciu festiwalowych występach Metalliki, które miały odbyć się latem 2020 roku. Plany jednak pokrzyżowała pandemia.


Teraz mamy pierwsze ogłoszenie związane z liftingiem daty ostatniego na tej liście, czyli Aftershock Festival w Sacramento w Kalifornii.


Trzymaliśmy kciuki za to, by w tym roku być częścią festiwalowego świętowania muzyki, ale tak się jednak nie stanie, ponieważ Aftershock Festival, planowany pierwotnie na październik tego roku, został właśnie przełożony na przyszły rok. Impreza odbędzie się w dniach 8-10 października 2021 roku. Miejsce się nie zmienia - nadal jest to Discovery Park w Sacramento. Dobra wiadomość jest taka, że zapowiadana forma naszych występów nie ulega zmianie. Nadal będą to dwa koncerty (w piątek i niedzielę), każdy z unikalną setlistą. W sobotę główną gwiazdą będzie My Chemical Romance.

Jako bonus związany z odwołaniem pierwotnej daty, do festiwalu zostaje dodany czwarty dzień (7 października). Ci, którzy kupili wejściówki na Aftershock 2020, w poniedziałek - 27 lipca - otrzymają e-mail ze szczegółami dotyczącymi przebukowań i zwrotów. Dla wszystkich, którzy zdecydują się przebukować bilety, organizator przygotował ekskluzywny prezent: czwarty dzień festiwalu (7 października) będzie całkowicie darmowy.

Ponieważ dla tak wielu osób nadal czasy są trudne, mamy nadzieję, że jesteście bezpieczni. Nie możemy się doczekać, by znów być z Wami. Do tego czasu zostańcie w domach i do zobaczenia wkrótce.
Wszelkie informacje dotyczące Aftershock Festival 2021 dostępne na stronie tutaj.Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak