W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Akcja "Żółty Stadion" - ważne informacje
dodane 25.06.2024 14:01:03 przez: Dudrix
wyświetleń: 859
Koncerty Metalliki na Stadionie Narodowym zbliżają się wielkimi krokami. Jak doskonale pamiętacie na pierwszy koncert 5 lipca przygotowaliśmy akcję "ŻÓŁTY STADION". Całe przedsięwzięcie będzie polegało na podniesieniu przez Was – fanów, żółtej folii po wejściu zespołu na scenę i trzymaniu jej przez cały pierwszy kawałek.Żółte kawałki folii będą czekały na Was przygotowane na trybunach. Nigdzie nie musicie się po nie zgłaszać ani ich odbierać. Po prostu zajmujecie swoje miejsce i w okolicach siedzenia zlokalizujecie element potrzebny do akcji.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każda osoba wybierająca się na koncert tego dnia obserwuje naszą stronę oraz social media, dlatego zwracamy się z prośbą do Was, naszych obserwatorów - jeśli znacie osoby, które 5 LIPCA będą na trybunach, zapoznajcie ich z naszą akcją "ŻÓŁTY STADION".

Jeśli będąc już na samym koncercie zauważycie osoby, które są zdezorientowane widząc żółtą folię, również poświęćcie chwilę czasu na wytłumaczenie przebiegu akcji. Prosimy również o udostępnianie tego newsa dalej.

Chcemy, aby wyszło jak najlepiej, mamy nadzieję, że akcja zrobi piorunujący efekt, który zespół oraz fani będą wspominali na długie lata. ZRÓBMY TO RAZEM!!!

Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Kamilklw
06.07.2024 13:58:11
O  IP: 31.61.253.158
I gdzie można odebrać kostki?
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak