W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Box Set Load/Reload jednak nie w tym roku?
dodane 31.07.2022 16:48:02 przez: Dudrix
wyświetleń: 3818
W lutym Metallica poprzez swoje social media prosiła fanów o przesyłanie swoich zdjęć, odcinków biletów i wszystkiego, co mają z ery Load i Reload. Wszystko to na potrzeby kolejnego rocznicowego boxa. Jednak kiedy możemy się go spodziewać?Zespół przesłał w lutym do fanklubowiczów maila o takiej treści:

“Pracujemy nad tym, aby dostarczyć Wam obszerny Deluxe Box Set. A teraz nadszedł czas, aby rozpocząć prace nad Load i Reload!

Jak pamiętacie, poprosiliśmy Was o pomoc w stworzeniu pierwszych pięciu zestawów box setów, aby upewnić się, że wszystkie te pozycje będą miały ślad fanów. Teraz zrobimy to ponownie!

Szukamy wszystkiego, co możecie mieć w okresie od sierpnia 1995 do września 1998: zdjęć z koncertów (zrobionych przez ciebie!) lub zdjęć ze spotkań, ulotek, odcinków biletów, przepustek za kulisy i wszelkich innych pamiątek, które możecie mieć jeśli chodzi o ten okres.”


Data wydania tego obszernego boxu nie została ujawniona jednak fani mieli nadzieję, że będzie to jesień 2022, gdyż wypada wtedy 25. rocznica wydania Reload. Wszystko wskazuje na to, że premiera jednak nie odbędzie się w tym roku…Na oficjalnym forum Metalliki, administrator znany jako SpiderDan13 wprost odpisał jednemu z użytkowników, że rocznicowe boxy Load i Reload nie ukażą się w tym roku. Czyżby zatem zespół miał inne plany wydawnicze na 2022?

Fani zauważyli, że wcześniej została przesunięta premiera boxu Black Albumu z 2020 na 2021. Wszystko po to, aby zrobić miejsce na promocję S&M2, który miał premierę właśnie w 2020. Wcześniej spekulowano, że box Master of Puppets był przesunięty z 2016 na 2017, aby móc promować wydany wtedy Hardwired… To Self-Destruct.

Zespół na ten rok ma zaplanowane jeszcze dwa koncerty w USA i to wszystko. Fani jednak mają gorącą nadzieję, że to nie wszystko co przyniesie dla nich ten rok. W końcu sami członkowie zespołu ostatnimi wypowiedziami podgrzewali atmosferę. Pozostaje jedynie cierpliwie czekać.
Dudrix


Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Krys
04.08.2022 08:17:57
O  IP: 217.117.139.132
Od jakiegoś czasu powróciłem na stałe do słuchania Load, Reload i St. Anger.
Z perspektywy czasu uważam, że są to świetne albumy.
Niestety LULU jest do tej pory poza zasięgiem mojej percepcji.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak