W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Buzz Osborne wskazuje ulubiony album Metalliki
dodane 23.06.2023 09:45:24 przez: Dudrix
wyświetleń: 1167
Zespół The Melvins zawsze miał unikalne brzmienie, a w rozwoju grunge'u w Seattle mieli kluczowe znaczenie, mimo iż lider - Buzz Osborne - często się z tym nie zgadza. W wywiadzie dla New Noise Magazine opowiedział o swoim ulubionym albumie Metalliki. Jego wybór może być zaskakujący... gdyż wybrał album "Lulu".Buzz w wywiadzie opowiedział, że jego ulubionym albumem jest... "Lulu", czyli wspólny projekt Metalliki oraz Lou Reeda z 2011 roku.

BUZZ OSBORNE: Ci goście musieli sporo przyjąć na klatę, ale to ich najlepsza płyta, a z pewnością najdziwniejsza. Metallica powinna przewodzić. Powinni stawiać swoją flagę tam gdzie chcą i sprawiać, że ludzie się wokół tego gromadzą. Nie pozwól ludziom mówić, co masz robić. To okropne. To nie działa, bo wtedy zakładasz, że wiesz, czego chcą fani. A nie ma mowy, żebyś to wiedział.

Muzyk dodatkowo podkreślił znaczenie artystów tworzących muzykę, którą lubią, i zauważył, że Metallica jest w punkcie swojej kariery, w którym może robić, co chce, zwłaszcza że wciąż często wyprzedają stadiony. Jeśli chodzi o jego własny zespół, Osborne dodał, że muzyka Melvinsa jest często krytykowana, ponieważ to, co tworzą, jest „polaryzujące”.Dudrix

Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
NIKT
23.06.2023 18:00:16
O  IP: 83.25.178.191
Metallica od lat jest w takim punkcie, że co by nie zrobili, to przez jednych będą gnojeni a przez innych kochani:) Myślę, że to nie tyczy się tylko Metalliki, ale oni są szczególnie narażeni na grad krytyki przez swą rozpoznawalność. Myślę nawet, że w pewnym momencie stało się modne, by krytykować Metallicę i chyba początek tej mody jakoś zbiegł się w czasie z początkiem internetu:D I tak, zgadzam się, istnieje wolność słowa, można wyrażać własne zdanie, a nawet cudze zdanie:D
A co do LULU, to nie słyszałem tej płyty od lat. Kiedyś sobie zapuszczę, bo może akurat po latach w mojej głowie się pozmieniało i mi się bardziej spodoba niż kiedyś;)
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak