W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Charytatywnym krokiem w nowy rok
dodane 06.01.2021 18:24:44 przez: Marios
wyświetleń: 1519
Każdy, kto regularnie śledzi kanały informacyjne związane z fundacją All Within My Hands doskonale wie, że na początku każdego kolejnego miesiąca w serwisie eBay można było licytować przedmioty związane z Metallicą i zasilać tym samym konto fundacji. W styczniu zespół wraca z comiesięcznymi propozycjami fantów.Metallica informuje: Nowy rok zaczynamy od powrotu comiesięcznych aukcji! Ci z Was, którzy od jakiegoś czasu śledzą AWMH, pamiętają, że przed atakiem pandemii organizowaliśmy aukcje w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Choć wciąż poruszamy się w środowisku trybem nie do końca normalnym, zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, by powrócić do tego co sprawdzone i ulubione. Tak jak wcześniej każda aukcja rozpoczyna się w pierwszy wtorek miesiąca i trwa tydzień. Nie wszystko zostaje jednak po staremu: jeśli pamiętacie, że licytacje odbywały się na platformie eBay, to teraz znajdziecie nas w Givegry! Jeśli licytowaliście coś w czasie Helping Hands 2020, to doskonale wiecie, o jaki serwis chodzi.


Na pierwszy ogień w nowym roku trafia oficjalny plakat z koncertu, który odbył się 30 października 2017 roku w angielskim Birnigham - dokładnie w Genting Arena. Limitowany poster to drukowane dzieło Jeremy’ego Packera o wymiarach 46x61 cm. Plakat jest numerowany i podpisany przez czwórkę muzyków Metalliki.


link do aukcjiWszystkie pieniądze zebrane w trakcie licytacji przeznaczone będą na działalność AWMH – czyli w dalszym ciągu są to obszary związane z brakiem żywności, kształceniem przyszłych pracowników oraz zaspokajanie potrzeb lokalnych. Licytacja kończy się 12 stycznia 2021 o godz. 21.00 polskiego czasu.Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak