W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Darren Farrell o Metallice
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 956
Basista Linkin Park - Darren "Phoenix" Farrell - w wywiadzie udzielonym Live Daily opowiedział o swoich doświadczeniach na wspólnych koncertach z Metalliką. Przypominam, że Linkin Park supportował Metallikę podczas wakacyjnych koncertów w ramach trasy Summer Sanitarium Tour - USA 2003.

" Nie wiedziałem czego się spodziewać. Nieco się tym denerwowałem. Byłem fanem Metalliki już od dłuższego czasu. Nie chciałem przeżyć czegoś tego typu, że ich spotkam i się rozczaruję. Drugiej nocy w trasie pozbyłem się wszelkich uprzedzeń do nich, z wyjątkiem Jamesa. Rozwaliło mnie to jak zadziwiający byli. To naprawdę wielka kapela, myślę, że najlepsza, jaka kiedykolwiek istniała. Przez cały czas pozostawali pełnymi szacunku, skromnymi facetami. Ciągle twardo stąpają po ziemi.
Parę dni później, gdy spotkaliśmy Jamesa, było identycznie. To jedno z tych doświadczeń, gdy spotykasz człowieka, którego szanujesz, a on okazuje się być świetnym facetem. Powoduje to, że jesteś jeszcze bardziej podekscytowany tym co oni już zrobili i tym co miejmy nadzieję będą w stanie kontynuować.

[Trasa z kapelą pokroju Metalliki] to życiowe doświadczenie i zmysł inspiracji. Widzisz ludzi, którzy są na rynku ak długo jak oni, którzy grają tak długo jak oni i których ciągle to bawi. Nie traktują tego jak pracy. Jestem pewny, że tak jak każdy mają swoje upadki i wzloty na trasie, ale ciągle są w stanie wychodzić co noc i cieszyć się graniem. Tam wszystko jest w pełni zgrane. Należy do czegoś takiego dążyć"Jak informowaliśmy, australijska stacja telewizyjna Channel V będzie retransmitować występy Metalliki na Big Day Out Festival 7 lutego zaprezentuje urywki jednego z koncertów, natomiast godzinną relację innego koncertu nada 8 lutego. 24 lutego będzie można obejrzeć szczęśliwego zwycięzcę konkursu, który miał przyjemność pograć z zespołem.
Metallike będzie można usłyszeć również w radiu - stacja Triple J nada 9 lutego o godz. 20:00 czasu wschodnio-australijskiego ( prawdopodobnie 10:00 naszego czasu) na swoich falach zapis jednego z koncertów. Stacja nadaje drogą internetową, dlatego tez warto dostroić się do linku

<a class="link" href= http://www.abc.net.au/triplej/listen/default.htm> ABC - Triple J </a>


Natomiast klikając na poniższy link możecie obejrzeć relację z konferencji prasowej (czas trwania: 39 minut)w Sundance Festiwal z udziałem Metalliki z Australli (polecam otwieranie Real Playerem z uwagi na powtarzające się kłopoty przy Windows Media Player):


Video-konferencjaPod poniższymi linkami kryją się wywiady, przeprowadzone przez znaną już stacje Triple J z Australii, z Jamesem i Kirkiem - również gorąco polecam !!!


<lu>
Dziś w nocy rozdanie nagród Grammy - Metallika jest wśród nominowanych i ma szansę otrzymać statuetkę po raz siódmy... no i statuetkę dostała - w kategorii 'Best Metal Performance' za St. Anger (utwór, nie płytę) .


Metallica otrzyma 15 marca Governors Award </a> - więcej szczegółów na oficjalnej stronie zespołu.
Na Met On Tour znajduje się kolejne video z Autralli - tym razem 24 styczeń i również Sydney. Trzecie video z Australli to 26 styczeń i Melbourne - a wnim m.in. droga na scenę oraz jam The Memory Remains.
Pod tym linkiem znajduje się ciekawy zapis wywiadu z Robertem Trujillo.
Oficjalna strona zespołu potwierdza kolejne terminy drugiej tury tegorocznych koncertów w USA - szczegóły na stronie oficjalnej.
</lu>

ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak