W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Dołącz już dziś do oficjalnego Winylowego Klubu Metalliki! [Rejestracja do końca marca]
dodane 05.03.2020 08:59:31 przez: Marios
wyświetleń: 1575
Jeśli lubicie płyty winylowe, jeśli słuchanie muzyki z tego nośnika to dla Was chleb powszedni, wreszcie - jeśli półki w waszych domach i mieszkaniach uginają się pod ciężarem kolekcjonowanych czarnych skarbów, bądź chcecie zacząć swoją przygodę w świecie okrągłych czarnych płyt - to propozycja od Metalliki jest właśnie dla Was.Naprawdę wielu zdeklarowanych lojalnych członków MetClubu z rozrzewnieniem wspomina czasy, gdy w zamian za opłatę w wysokości 60 dolców, dostawali oni od zespołu ekskluzywne suweniry w postaci corocznego t-shita, listu od jednego z członków Metalliki oraz to, na co tygryski czekały najbardziej - kolejny numer papierowego wydania magazynu So What! Teraz płatny quasi-MetClub powraca! Tłocznia, którą Metallica uruchomiła po założeniu Blackened Recordings teraz naprawdę ruszy do pracy pełną parą.Metallica informuje:


Znów jest to dla nas coś, co robimy pierwszy raz... Uruchamiamy własny Klub Winylowy! Jako, że również jesteśmy wielkimi fanami muzyki, odradzający się rynek winylu oraz wielka radość odkrywania i kolekcjonowania płyt sprawiła, że teraz łączymy się z innymi fanami, którzy czyhają na zagubione skarby. Ci, którzy kochają wygląd, brzmienie i ciepło dźwięku z płyty winylowej już w pewnym sensie są w naszym ekskluzywnym klubie. Mając to na uwadze, pomyśleliśmy, że fajnie byłoby uzupełniać taką kolekcję.

Płatna subskrybcja jest dostępna wyłącznie dla wszystkich zarejestrowanych członków Met Clubu i niesie ze sobą dostęp do rzadkich utworów, dem, surowych miksów, a także nagrań koncertowych i ... kto wie, do czego uda nam się dokopać! Oczywiście będą to materiały, które nigdy wcześniej nie były wydane w formie płyty winylowej! Każda subskybcja zawiera w pakiecie spersonalizowaną kartę członkowską, cztery siedmiocalowe winyle, a w zależności od rodzaju subskybcji, w ciągu roku będą dodawane przeróżne kolekcjonerskie gadżety. Może to być wszystko: od naklejek po postery!

Dołącz do Klubu Winylowego już teraz! Rejestracja subskrybntów na inauguracyjny rok trwa do wtorku 31 marca do godz. 23:59. Nie czekaj! Nie zwlekaj, ponieważ druga pula zapisów będzie możliwa dopiero w drugim sezonie działania Vinyl Club - w 2021 roku.

Cieszymy się, że możemy rozpocząć to nowe przedsięwzięcie. I nieważne, czy wykupisz abonament dla siebie, czy dla znajomego (to świetny prezent!), mamy nadzieję na świetną wspólną zabawę przy kolekcjonowaniu winyli.


Wstępne zasady członkostwa:


- wyłącznie dla MetClubowiczów 5th Member;

- nie ma różnicy w zawartości pakietu wysłanego w jednej lub czterech przesyłkach. Jedyną różnicą jest sposób wysyłki Twojej przesyłki oraz to, w jakich czasowych odstępach zostanie ona do Ciebie wysłana;

- dlaczego warto zastanowić się nad dwiema opcjami? Zaoszczędzisz na wysyłce, jeśli skonsolidujesz wszystkie cztery wydania w jedną paczkę, która zostanie do Ciebie wysłana na koniec pierwszego okresu subskrybcji już po wydaniu wszystkich czterech albumów;

- UWAGA: subskrybcja nie odnawia się automatycznie, co oznacza, że będziesz musiał/a ponownie dokonać rejestracji w roku 2021, jeśli nadal będziesz chciał/a być w Vinyl Club. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na wysłanie wszystkiego w jednej przesyłce, Twój zakup będzie widoczny w zakładce "Moje konto" w "historii zamówień" z MetStore, a nie w zakładce "subskrybcje".


Zawartość pakietu:


- cztery płyty winylowe (7") - w tym: rzadkie utwory, dema, surowe miksy, a także nagrania koncertowe i ... kto wie, do czego uda nam się dokopać!;

- karta do pobrania materiału w wersji cyfrowej;

- spersonalizowana karta członkowska;

- wybrane wydania (nie wszystkie cztery) będą zawierały dodatkowe przedmioty kolekcjonerskie: naklejki, kostki, a nawet plakaty;

- do Klubu Winylowego można zapisać się w dniach 4-31 marca 2020. Nie zwlekaj! Po zamknięciu zapisów nie będziemy mogli zaakceptować Twojej subskrybcji na rok 2020;

- po zakończeniu okresu subskrybcji (po 31 marca) można zmienić adres wysyłki. Wystarczy, że dasz nam znać o przeprowadzce. Wszystkie inne zmiany abonamentu będą możliwe wyłącznie w roku 2021;

- chcesz to członkostwo komuś sprezentować? Pobierz specjalny certyfikat subskrybcji, aby wysłać go wraz ze specjalną wiadomością upominkową.

Możliwości wysyłki:


- 4 przesyłki rocznie;
- połączona jedna przesyłka zawierająca wszystkie cztery wydawnictwa.


Cena rocznego członkostwa: 49,99$
Przedsprzedaż trwa w dniach 4-31 marca 2020 roku. Więcej szczegółów tutaj


Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 4
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
a7xsz
10.03.2020 09:47:05
O  IP: 0.0.0.89
Jaka jest różnica jak się słucha winyli na starym sprzęcie, a nowo kupionym?
Bosman
09.03.2020 23:11:52
O  IP: 0.0.0.94
Zapisany :) Ktoś się jeszcze skusił?
Szym-w
05.03.2020 17:27:56
O  IP: 0.0.0.213
Ja odebrałem ostatnio "justice" i "garage" na LP. Teraz mam już wszystkie. Jak będzie dobrze to za 2-3 lata będę miał własny taras i tam sobie usiądę przy whiskey-aczu i winyle będą grać!
Marios
05.03.2020 14:12:05
O  IP: 0.0.0.78
Sam winylarzem nie jestem (oprócz zdezelowanego egzemplarza Dziwny jest ten świat kupionego na pchlim targu, który mimo, że do słuchania się nie nadaje, fajnie prezentuje się frontem otoczony CDkami) więc cyfrowy produkt mnie wielce cieszy.
OVERKILL.pl © 2000 - 2022
KOD: Marcin Nowak