W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Dwa świry z Metalliki
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1929
"Dwoma kontrolującymi wszystko świrami" określił Jason Newsted swoich byłych kolegów z grupy Metallica, Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha, w rozmowie z dziennikarzem stacji MTV. Basista nie powiedział niczego złego na Kirka Hammetta, który gościnnie zagrał na płycie Echobrain, nowego zespołu Jasona.


"W Metallice jest dwóch kontrolujących wszystko świrów i jest bardzo ciężko dodać cokolwiek swojego do tego monopolu. Gdy przyszło mi zająć się Echobrain mogłem pomyśleć wreszcie o innym sposobie produkowania albumu i to sprawiło, że poczułem się bardzo dobrze" - mówił Jason Newsted.

Debiutancki album Echobrain, zatytułowany po prostu "Echobrain", ma ukazać się 5 marca. Płytę wyprodukował Brian Joseph Dobbs, a oprócz Jasona materiał zarejestrowali - Dylan Donkin (gitara, śpiew) i Brian Sagrafena (perkusja). Znajdą się na niej m.in. utwory "Colder War", "Spoonfed" i "Hwy 44". Gościnnie w studiu pojawili się Kirk Hammett oraz Jim Martin, były gitarzysta Faith No More.
"Bardzo łatwo jest fascynować się graną muzyką z tymi gośćmi. Oni są tego spragnieni, a równocześnie są bardzo prawdziwi i szczerzy w tym co robią" - chwalił Dylana i Briana Jason Newsted.

http://www.interia.pl/

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak