W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
EchoBrain: Nowe wcielenie Jasona
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1240
Od poniedziałku, 10 czerwca, można szukać w sklepach debiutanckiej płyty amerykańskiej formacji EchoBrain, zatytułowanej po prostu "EchoBrain". Jak wiemy częścią tego tria jest Jason Newsted, były basista Metalliki. W Polsce album ukazał się z logo wytwórni Mystic.Poza Jasonem, który oczywiście gra na basie, w skład EchoBrain wchodzą jeszcze Dylan Donkin, który śpiewa i gra na gitarze, oraz perkusista Brian Sagrafena.
Materiał nagrano w studiach The Site i The Plant w Kalifornii. Na płycie znalazły się kompozycje: "Colder World", "The Feeling Is Over", "Spoonfed", "Adrift", "Keep Me Alive", "SuckerPunch", "I Drank You", "Ghosts", "Cryin' Shame" i "Highway 44".
Piosenki, które znalazły się na albumie nie mają nic wspólnego z tym, co Jason Newsted nagrywał z Metalliką. Muzyka EchoBrain jest bardziej chwytliwa, rockowa. Przykładowo druga część utworu "Cryin' Shame" przywodzi na myśl dokonania The Beatles. Warto odnotować, że gościnnie na płycie pojawili się Jim Martin (eks-Faith No More) i Kirk Hammett z Metalliki.

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak