W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Elena Repetto po zagraniu z zespołem
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1354
Metallika ciągle nie ma nowego basisty i jak na razie przy nagrywaniu płyty pomaga im producent Bob Rock - czy tak już pozostanie ? Podczas ostatniego występu Metalliki na żywo ReLunch Party (6 czerwca) Andrew Boyer i Elena Repetto zagrali na basie, zostali wyłonieni z grona dwunastu fanów - oto co powiedziała Elena po występie :


"6 lipca zostałam zaproszona aby jako osoba towarzysząca mojej przyjaciółce Elizie uczestniczyć w Relaunch Party Metalliki. Była to prywatna impreza dla tu szczęśliwców którzy wygrali zaproszenia od zespołu. Spotkanie było precyzyjnie zorganizowane. Muzycy cała noc rozmawiali z fanami, rozdawali autografy, można było przeprowadzać wywiady robić zdjęcia itp. Było także przesłuchanie basistów - zgłosiło się 12 osób i każdy mógł zagrać piosenkę jaką sam sobie wybrał ( z podkładem z CD). Rozpoczęłam z Seek & Destroy i po zakończeniu wszystkich prezentacji okazało się ze jest dwóch zwycięzców : facet imieniem Andrew oraz ja !!! Nagrodą było jamowanie z Metalliką. To było cos zajebistego !

Byłam fanką zespołu od dwunastego roku życia (to jest też powód dla którego zagrałam ) Cliff Burtun wywierał i wywiera wpływ na mnie , a możliwość zagrania z Jamesem , Larsem i Kirkiem jest czymś czego NIGDY w życiu nie zapomnę. I pomyśleć, że rok temu Imagika nagrała Four Horsemen na składance dla Metalliki naszej wytwórni WWIII a teraz zagrałam z chłopakami na żywo! Dodatkowa nagroda poza graniem była także gitara, na której zagrałam. Piękny ESP oczywiście z autografami Metalliki !

Boże ... będę zawsze tu powracać. To było niesamowite doświadczenie i dziękuję Elizie, że mnie zabrała. Fani M Metalliki, załoga i sam zespół są świetni. Mam wiele respektu dla nich i jestem świadkiem jak bardzo zależy im i jak dbają o swoich fanów. Po 18 latach grania na basie była to niebywała atrakcja dla mnie i zatrzymam ją w pamięci na zawsze - jeśli jesteście zainteresowani fotkami z Relaunch Party zajrzyjcie na www.metallica.com"

ToMek 'Cause We're Metallicawww.metallicenter.art.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak