W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Fundacja All Within My Hands: maj miesiącem dobroczynności #2
dodane 06.05.2021 12:04:28 przez: Marios
wyświetleń: 3653
Ci z Was, którzy śledzą poczynania fundacji All Within My Hands, z pewnością pamiętają ubiegłoroczną majową kampanię internetową pod hasłem „Miesiąc Darczyńców”. Kolejny pandemiczny rok trwa, więc Metallica po raz drugi proponuje tę formę pomocy przy wykorzystaniu swojej fundacji.


Z początkiem maja akcja miesiąca dobroczynności wróciła do kalendarza fanów Metalliki. Zespół zaproponował kilka sposobów na zaangażowanie się i wsparcie tego wydarzenia, które będzie trwać do końca tego miesiąca. Jedną z form pomocy jest bitwa chapterów, która z pewnością mignęła Wam już wcześniej na monitorach. Wszystkie zebrane w maju pieniądze trafią do dwóch organizacji pomocowych, z którymi współpracuje Metallica - Feeding America i Direct Relief. Oznacza to tyle, że Wasza hojność pomoże zniwelować braki żywnościowe na terenie całych Stanów, a także poprawi jakość życia potrzebujących, stawiając czoła ogromnym trudnościom związanym z bezpiecznym wychodzeniem z przeróżnych katastrof, które dzieją się na całym świecie.

Dzięki hojnemu wsparciu firmy odzieżowej Carhartt, która specjalizuje się w produkcji odzieży roboczej (przekazała nam wszystkie koszulki) oraz artysty Brandona Hearta (który zaprojektował tę niesamowitą grafikę), możecie wesprzeć konto AWMH i przy okazji rozbudować swoją garderobę Metalliki! Wpływy ze sprzedaży każdej koszuli duetu Carhartt/Metallica, a także z samego plakatu z grafiką Brandona, trafią bezpośrednio do puli funduszy akcji „Miesiąca Darczyńców”. Do wyboru macie jeszcze jeden t-shirt z czerwonym logo Metalliki.

Obie koszulki są cały czas dostępne w sprzedaży, ale nie przegapcie plakatów! Ich sprzedaż wystartuje w czwartek (6 maja) o godz. 19.00 polskiego czasu.


Aby podgrzać emocje związane z „Miesiącem Darczyńców”, fundacja dokłada pamiątkową gitarę ESP ozdobioną logo All Within My Hands a także podpisaną srebrnymi flamastrami przez czterech członków Metalliki. Aukcja wystartowała 3 maja i potrwa do poniedziałku 17 maja.


Plakatu wypatrujcie dziś po godz. 19.00 tutaj.


Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 2
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
effenberg
07.05.2021 19:43:48
O  IP: 0.0.0.83
koynrad
06.05.2021 21:05:15
O  IP: 0.0.0.31
na canal teraz leci S&M2 xD
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak