W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Gotowe szkielety 20. kompozycji!
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1768
Lars Ulrich, jedna z dwóch najważniejszych postaci grupy Metallica, powiedział w wywiadzie zamieszczonym w wydawanej przez fan klub grupy gazetce "So What", że zespół odbył ostatnio sesję nagraniową. W jej trakcie powstały szkielety aż 20. kompozycji, z których część trafi na nowe studyjne dzieło Metalliki.


W wywiadzie opublikowanym w dostępnym wyłącznie poprzez subskrypcję magazynie, Lars potwierdził również fakt współpracy z raperem Ja Rulem i rapowym producentem Swizz Beatzem. Efekt tej kolaboracji poznamy podobno już w lutym, a przypominać ona będzie muzykę w stylu Beastie Boys z wczesnego okresu. Wynika z tego, że fani mogą się spodziewać rapowanego tekstu przecinanego przez ciężkie riffy. Więcej szczegółów dotyczących przyszłości zespołu, w tym również poszukiwań nowego basisty, możemy się spodziewać w najbliższych dniach.
O ile informacja o współpracy z raperem może zasmucić wielu starych fanów zespołu, to doniesienie o tym, że James Hetfield po raz trzeci zostanie tatą powinno ich ucieszyć. Mający niedawno spore problemy z uzależnieniem od alkoholu i środków przeciwbólowych muzyk niebawem, bo na przełomie stycznia i lutego, będzie celebrować narodziny trzeciej pociechy. Jego żona, Francesca, do tej pory obdarzyła go synem i córką.

http://www.interia.pl/

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak