W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Hetfield w stylu country
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1370
Zamiłowanie Jamesa Hetfielda do kowbojskich butów i kapeluszy chyba nie wzięło się znikąd. Wokalista i gitarzysta Metalliki przyjął bowiem niedawno propozycję piosenkarki country Carolyn Dawn Johnson do gościnnego zagrania w jej piosence, która ukaże się na singlu, a której produkcją zajmie się... Bob Rock, producent kilku ostatnich płyt Metalliki. Tymczasem po raz kolejny przesunięto premierę składanki, na której znajduje się utwór będący efektem współpracy Metalliki z raperem Ja Rulem.Kompozycja Carolyn Dawn Johnson będzie nosić tytuł "So Complicated" albo po prostu "Complicated". Jej fragmenty krążą już podobno po Internecie.
Tymczasem po raz kolejny przesunięto premierę składanki, na której znalazła się nagrana przez Metallikę i rapera Ja Rule'a kompozycja "We Did It Again". Kolejny termin jej premiery wytwórnia Dreamworks Records wyznaczyła na 16 lipca.
"Sądzę, że producenci odwalili dobrą robotę. W tej piosence są riffy, które już gdzieś słyszałem" - żartował James Hetfield. "Piosenka jest naprawdę fajna i zupełnie inna od tego, co dotychczas zrobiliśmy" - dodał.

interia.plWaszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak