W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
If Darkness Had a Son - zapowiedź trzeciego singla z nowego albumu
dodane 01.03.2023 14:59:12 przez: Marios
wyświetleń: 2704
Na 1 marca Metallica zapowiedziała premierę If Darness Had A Son. Utwór znajdzie się pod numerem dziewięć na najnowszym albumie zatytułowanym 72 Seasons. Do promowania zespół wykorzystał tym razem wyłącznie platformę TikTok.

Przez trzy doby na TikToku Metalliki pojawiły się w sumie cztery fragmenty zwiastujące, jak się okazało, nowy singiel. Cztery 80-sekundowe filmiki prezentowały kolejno Larsa, Larsa i Roberta, Larsa, Roberta i Jamesa, by finalnie zaprezentować Metallicę w pełnej krasie, kiedy we czterech odgrywają początek nowego utworu.

Ostatnia tiktokowa wrzutka nie pozostawia wątpliwości: If Darkness Had A Son out tomorrow.


Akcja promocyjna związana z premierą nowej kompozycji ukierunkowana była tym razem tylko na jedną platformę social-mediową, którą okazał się TikTok. Jedynie finałowe wideo przedstawiające Metallicę w komplecie udostępnione zostało we wszystkich social-mediach zespołu. Zostaje nam więc czekać na dzisiejszą premierę trzeciego utworu wraz z teledyskiem. Album 72 Seasons coraz bliżej wydania...


Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Dave
01.03.2023 15:29:58
O  IP: 46.149.211.28
Nawet mnie się to podoba, muszę powiedzieć. Choć jak to jest tylko intro to pewnie nie licząc tej pierwszej minuty więcej ten motyw się nigdzie w kawałku nie powtórzy. Obstawiam że kawałek będzie z tych wolniejszych acz ciężkich choć pieron ich tam wie, równie dobrze może będzie jakieś jebut!! i szybkie napieprzanie jak z karabina.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak