W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
James Hetfield ostrzega fanów przed fałszywymi kontami
dodane 15.01.2023 19:25:03 przez: Dudrix
wyświetleń: 3016
Konta oszustów szerzą się w mediach społecznościowych, a kultowi muzycy są oczywiście jednymi z najczęstszych celów. Niestety, wygląda na to, że James Hetfield jest kolejną ofiarą i stanowczo ostrzega fanów, aby uważali na takie oszustwa.Wczoraj na oficjalnych profilach w social mediach zespołu pojawiło się następujące oświadczenie:

"W Internecie są ludzie, którzy przyjęli moją tożsamość, rozpowszechniając dezinformację i wyrządzając szkody innym ludziom. Są tam oszuści i drapieżcy. To jest poza moją kontrolą, ale to od ciebie zależy, z kim się zwiążesz. Uważaj na podejrzane portale społecznościowe przed skontaktowaniem się z nimi.

Żeby było jasne… Nie korzystam z żadnych mediów społecznościowych, Facebooka, Instagrama itp. Jedyne połączenie, jakie mam z mediami społecznościowymi, to oficjalna strona internetowa Metalliki i oficjalne media społecznościowe Metalliki. Jeśli obserwujesz lub komunikujesz się z kimś, kto Twoim zdaniem jest lub przedstawia się jako ja…

To nie ja.

Mam nadzieję, że pomoże to tym, którzy zostali oszukani i wstydzą się o tym mówić.

Love & Respect,
James „Papa Het” Hetfield"
W przeszłości (okolice 2013) Het prowadził konto na Instagramie jednak po krótkim czasie użytkowania postanowił z niego zrezygnować. W 2016 dla Canadian Press tak tłumaczył swoją decyzję:

"Zostałem wciągnięty w media społecznościowe… Próbowałem być modny, starałem się być fajny. Wiesz, moje dzieci są na Instagramie, więc pomyślałem: 'Chcę tego spróbować'. Chciałem tylko wyglądać jak fajny tata dla moich dzieci. I skończyło się na tym, że po prostu... To była strata czasu i myślałem. 'Och, hej, jestem tutaj. Mogę zrobić zdjęcie i umieścić je na Instagramie i zdobyć kilka lajków', czy cokolwiek innego, i próbować zdobyć wielu obserwujących… Ale jest w tym dobra część — wiesz, tak naprawdę są ludzie, z którymi możesz się spotkać i porozmawiać i poznać, a kiedy dotrzesz do ich miasta, mówisz: 'Wow, hej, jesteś tutaj'. I zyskasz przyjaciela. Ale przez większość czasu po prostu marnowałem czas i zacząłem zaniedbywać codzienne życie. To było życie w świecie cybernetycznym i nie było to dla mnie."Dudrix

Waszym zdaniem
komentarzy: 3
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Krys
18.01.2023 10:55:30
O  IP: 195.150.24.4
Mówi się że kogo nie ma w sieci ten nie istnieje.
James nie bawi się w sołszal media i wcale się nie dziwię. Ktoś kto ceni swoją prywatność i święty spokój nie uprawia na własne życzenie ekshibicjonizumu, którym te media niewątpliwe są.
Ja tez nie korzystam z tych dobrodziejstw i żyje i mam się całkiem dobrze, czego i Wam życzę w ten piękny deszczowy dzień :-)
Dudrix
16.01.2023 07:18:35
O  IP: 83.12.172.230
To było w 2016, co roku chyba Het występował na tym wydarzeniu
koynrad
15.01.2023 23:09:01
O  IP: 31.182.204.185
łoł nie wiedziałem że Het wystąpił w takim wydarzeniu

https://www.youtube.com/watch?v=ZP4MrIawbg0

Pokaż podgląd
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak