W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
James Hetfield zagra na VetsAid
dodane 13.11.2020 09:42:46 przez: No Leaf Clover
wyświetleń: 2597
James Hetfield, Eddie Vedder, Jon Bon Jovi i Alice Cooper to jedni z artystów, którzy pojawią się na czwartym dorocznym koncercie charytatywnym VetsAid Joe’a Walsha, który ma się odbyć 12 grudnia. Wraz z legendarnym gitarzystą Eagles wystąpi również Daryl Hall, Vince Gill, Willie Nelson, Blake Shelton, Steven Van Zandt, Brandon Flowers, Gwen Stefani, Jason Isbell, Ben Harper i wielu innych.Bilety trafią do sprzedaży 18 listopada o godzinie 12:00. ET. Będą wycenione na 20 dolarów z rabatami dostępnymi dla żołnierzy czynnej służby i weteranów. Walsh powiedział w komunikacie prasowym: „Przez ostatnie trzy lata organizowaliśmy ten wspaniały wędrowny cyrk w miastach w całym kraju z całodniowym festiwalem i targami pracy, aby wesprzeć naszych weteranów i ich rodziny. Zazwyczaj wypełniamy arenę, gramy przez pięć godzin i zbieramy mnóstwo pieniędzy (jak dotąd prawie 1,5 miliona dolarów) aby pomóc naszym weteranom uzyskać opiekę i wsparcie na jakie zasługują.

W tym roku z powodu koronawirusa wydarzenie odbędzie się online. „Nasza społeczność weteranów cierpi z powodu zwiększonych wskaźników ubóstwa, problemów ze zdrowiem psychicznym, trudności z ponownym wejściem na teren kraju i osobistych kryzysów. Podczas tej pandemii są oni szczególnie narażeni. Jestem dumny z tej ogólnokrajowej tradycji i nie mogę wymyślić lepszego sposobu na upamiętnienie i uhonorowanie mężczyzn i kobiet, którzy służyli naszemu krajowi, niż pomoc w zbieraniu funduszy na zaspokojenie ich podstawowych potrzeb."

Cały dochód z festiwalu trafi bezpośrednio do organizacji charytatywnych służących weteranom.

… a jeśli mowa o Hetfieldzie i Bon Jovim jedncześnie to nie można nie wspomnieć gitary Jackson King V. James Hetfield używał jej podczas trasy promującej płytę Master Of Puppets najczęściej do grania “The Thing That Should Not Be”. W pewnym momencie Hetfield zakleił nazwę firmy naklejką “Kill Bon Jovi”. James w którymś momencie złamał w niej główkę i przez długi czas gitara nie była używana, ale obecnie jest po renowacji i została użyta w studiu podczas nagrywania Hardwired… To Self-Destruct.
gitarę można podziwiać na tym screenie:lub na tym filmiku (minuty powyżej na screenie):No Leaf Clover
Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 2
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
No Leaf Clover
13.11.2020 21:46:40
O  IP: 0.0.0.178
NIKT haha nie wpadło mi to do głowy, ale faktycznie, to może tak wyglądać

zmotywowałeś mnie do wrzucenia całości :)
NIKT
13.11.2020 17:53:49
O  IP: 0.0.0.79
Ile razy próbowaliście włączyć "film" powyżej, zanim zdaliście sobie sprawę z tego, że jest to zrzut ekranu? :D:D
OVERKILL.pl © 2000 - 2022
KOD: Marcin Nowak