W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
James o zespole Category 7 - The Metallica Report
dodane 17.06.2024 11:54:04 przez: Dudrix
wyświetleń: 552
Gościem 46. odcinka podcastu The Metallica Report był James Hetfield, w którym Steffan Chirazi zadał frontmanowi Metalliki pytania nadesłane przez fanów. Kolejne pytanie jakie padło dotyczyło nowych zespołów, które go zaskakują.

Chodzi o nowy zespół z wieloma znanymi twarzami, między innymi kogoś kto kiedyś mógł zostać wokalistą Metalliki. Jest to zespół Category 7, w którym grają John Bush, Phil Demmel, Mike Orlando, Jack Gibson oraz Jason Bittner.

James opowiedział, w jaki sposób stara się być na bieżąco z nową muzyką.

Słucham radia Siriusa. Wiadomo, że łatwiejszym jest słuchać swoich ulubionych playlist w kółko. Jeśli nie słucham radia, to sam z siebie nie odkrywam nowych rzeczy. Nie lubię dać się złapać na polecenia w stylu 'Jeśli ci się to podoba, może spodobać ci się i to'. Czasem to działa, czasem nie. To tylko komputer, który mówi mi, co może mi się spodobać. Słuchając radia, myślę, że najnowszą rzeczą, która mnie zaskoczyła i naprawdę wywołała uśmiech, był Category 7, zespół, który powstał w pewnym sensie dzięki współpracy kilku osób. Brian Slagel podpisał z nimi kontrakt. Słyszałem w radiu jeden numer i to wszystko. Była świetna.

—James Hetfield, The Metallica Report, 2024


Debiutancki album Category 7 ukaże się 26 lipca. Singiel promujący album "In Stitches" można posłuchać poniżej.Dudrix
Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak