W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Jason Newsted kończy 58 lat
dodane 04.03.2021 00:18:01 przez: Marios
wyświetleń: 2246
4 marca 1963 roku w Battle Creek przyszedł na świat Jason Curtis Newsted - wieloletni basista Metalliki. Dziś domem Jasona jest wieś Tequesta w hrabstwie Palm Beach w stanie Floryda. To tutaj Newsted mieszka ze swoją żoną Nicole, tutaj okazjonalnie występuje z zespołem Chophouse Band, wreszcie tutaj znalazł swój artystyczny azyl, gdzie spełnia się malarsko.


W mediach pojawia się od wielkiego dzwonu. Ostatnim większym wywiadem dostępnym online jest wideo-rozmowa przeprowadzona dla lokalnego portalu Florida Daily Post, a było to w lutym ubiegłego roku. Jason wspomniał wówczas o takiej a nie innej „intensywności” swojej obecnej kariery:

Nie zamierzam sobie teraz siedzieć bezczynnie. Zamierzaliśmy zrobić jedną rzecz, żeby dojść do tego momentu: wejdź sobie do Internetu i sprawdź listę albumów wszechczasów. Chodzi o listę przebojów Billboard, gdzie albumy wisiały 500 lub więcej tygodni. Masz już? Ile miesięcznie wydaje się płyt? 8000? Ile to trwa? 60 lat? I mamy tam cztery takie płyty. Jedną z nich jest Czarny Album Metalliki. Mamy Boba Marleya & The Wailers, jest Tom Petty, są The Eagles no i jest Metallica. Wiesz, Metallica: ci goście od darcia mordy. Ci goście! Są w tej czwórce!!!

Praca sama w sobie, jaką wówczas wykonaliśmy, a robiliśmy to dla jakiejś ilości fanów, gości w wieku 12-20 lat, którzy w latach 1991-1999 niecierpliwie czekali na płyty CD, na magazyny, na koszulki, jeszcze zanim to wszystko zostało ukradzione, nie? Załapaliśmy się na to. Załapaliśmy się na tę falę, działaliśmy szybko i wypracowywaliśmy zysk. Postąpiliśmy słusznie i ciężko na to pracowaliśmy, nie? Więc teraz możemy robić, co chcemy. Oto cała filozofia: pracuj ciężko, rób to dobrze i podążaj naprzód. Ja nie przestanę iść naprzód. To nie jest koniec marzeń, nie przestanę aspirować do marzeń. Właśnie tak.Jason w swojej pracowni artystycznej w Tequesta na Florydzie (luty 2020)
z żoną Nicole

All the best, Jasonic!


Marios
Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
JaCkyLL
04.03.2021 09:44:58
O  IP: 0.0.0.212
Tak jest !! Wszystkiego Najlepszego Jason !
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak