W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Johan Hegg (Amon Amarth) o ulubionym utworze Metalliki
dodane 03.01.2023 17:46:35 przez: Dudrix
wyświetleń: 1020
W wywiadzie dla radia 96.7 KCAL-FM wokalista zespołu Amon Amarth – Johan Hegg – został zapytany, jaki utwór Metalliki mógłby zagrać.„Wow. Myślę, że jednym z moich absolutnie ulubionych utworów, który chciałbym nagrać i który byłby również świetnym death metalowym numerem, jest „The Thing That Should Not Be”. Uwielbiam ten numer. Ale poza tym… „Trapped Under Ice” – też świetna piosenka. „Fight Fire With Fire” — również genialny utwór. Mój ulubiony album to Ride The Lightning na wskroś, więc pewnie wybrałbym coś z tego albumu. Ale myślę, że „The Thing That Should Not Be” mógłby być naprawdę świetnym utworem death metalowym, jest bardzo ciężki.”

Prowadzący wywiad zauważył, że „The Thing That Should Not Be” to prekursor death metalu, Hegg w odpowiedzi przytoczył wspomnienie, gdy usłyszał po raz pierwszy ten utwór na żywo.

„Może. Wydaje mi się, że Death robił już to, kiedy ukazał się ten album, a przynajmniej zaczęli, jak sądzę, bardzo wcześnie z tego rodzaju ciężkimi rzeczami, naprawdę.

To interesujące, ponieważ wydaje mi się, że Metallica była w trasie – nie pamiętam, kiedy to było, ale to musiało być prawie 25 lat temu czy coś w tym stylu – podczas której pytali fanów, co chcą usłyszeć. A w Szwecji ten numer był bardzo popularny, więc zagrali ją na żywo w Szwecji i bardzo mi się podobała. To było niesamowite.”
Dudrix

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak