W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Katalog Blackened Recordings w przyszłym roku w Walmarcie
dodane 10.12.2020 17:59:23 przez: Marios
wyświetleń: 2011
Kolekcjonerzy skarbów od Metalliki będą mieli szczęście wejść w nowy rok z nowiutkimi zdobyczami. Blackened Recordings rozszerza własny katalog o nowe wydania części dyskografii zespołu we współpracy na wyłączność z amerykańskim gigantem sieci supermarketów Walmart. Do wyboru jest sześć jedno i dwupłytowych albumów na kolorowych winylowych krążkach.


Rok 2021 przywita Was mnóstwem kolorowych winyli, które trafią do sprzedaży w sieci sklepów Walmart na terenie całych Stanów. Czarny Album oraz Hardwired To Self-Destruct pojawią się w towarzystwie zremasterowanych edycji Kill 'Em All, Ride the Lightning, Master of Puppets i ...And Justice For All. Wydawnictwa w nowych, ekskluzywnych kolorach będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Wszystkie sześć albumów trafi na półki sklepów Walmart 29 stycznia 2021 roku. Ich ilość jest ograniczona. Zamówcie już dziś w przedsprzedaży bezpośrednio ze strony Walmart.Do wyboru pojedyncze albumy - tutaj, jak i komplet sześciu - tutaj.Premiera: 29.01.2021Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak