W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Kirk Hammett przedstawia własną markę kawy - Greeny Blues Blend
dodane 08.04.2021 15:52:16 przez: Marios
wyświetleń: 2543
W kwietniu zaczyna się rozsyłanie kawy Kirka Hammetta, którą można było zamawiać w przedsprzedaży od połowy marca br.Gitarzysta Metalliki ponownie postanowił wejść w świat kawy i tym razem połączył siły z Muddy Waters Coffeee Company z siedzibą w McKinleyville w Kalifornii. Efektem współpracy jest ciemno palona kawa, która za chwilę pojawi się u miłośników czarnego napoju.

Muddy Watesr Coffee Company informują: To zupełnie nowa współpraca z Kirkiem Hammettem. Postanowiliśmy zrobić coś razem z legendą gitary, by dostarczyć Ci w stu procentach organiczną, ciemno paloną kawę potwierdzoną znakiem jakości sprawiedliwego handlu. Jest tak cholernie dobra, że będziesz ją pić tylko jako małą czarną. Premierowo dostępnych będzie jedynie 2500 opakowań.

Gdy Kirk Hammett starał się znaleźć połączenie dla dwóch elementów, które codziennie go inspirują – a chodzi o kawę i gitarę, szerzej znaną jako „Greeny” – wówczas firma Muddy Waters Coffee Company zaproponowała proste rozwiązanie: kawę, która będzie inspirowana legendarnym instrumentem Les Paul z roku 1959, rozsławionym przez Petera Greena z Fleetwood Mac. Oto kawa z aromatem, który zainspiruje Cię muzycznie każdego dnia! Greeny Blues to niezwykle bogata, pełnowartościowa ciemno palona kawa z nutami ciemnej czekolady, torfu oraz owoców tropikalnych. Jest to mieszanka ziaren indonezyjskich i afrykańskich zapewniająca głęboki smak i złożony finisz. Odpowiednio mocna, by zapewnić Ci długie godziny jammowania przez cały dzień!

Każdego ranka chcę się budzić z przekonaniem, że zacznę dzień od kawy wysokiej jakości zarówno pod względem smaku, jak i zawartości kofeiny – mówi Kirk. Część dochodów ze sprzedaży zostanie przekazana organizacji Crew Nation, ponieważ pandemia wstrzymuje cały rynek koncertowy. Chcemy wyciągnąć pomocną dłoń do ekip koncertowych, które żyły od koncertu do koncertu, a od roku nie mogą tego robić. Jeśli więc masz ochotę zainspirować się muzycznie na cały dzień, a nie masz pod ręką legendarnej Greeny, wystarczy sięgnąć po najlepszą dostępną rzecz: filiżankę nowej kawy Kirka Hammetta – Greeny Blues Blend.

Greeny Blues pojawi się w sprzedaży jako limitowana seria 2500 sztuk. Znak jakości Fair Trade Certified oznacza, iż kawę wyhodowano, zebrano i wyprodukowano z należytą starannością przez rolników i pracowników zgodnie z rygorystycznymi normami społecznymi, środowiskowymi oraz ekonomicznymi. Aby ułatwić Ci dobry wybór, każdy taki produkt posiada taki znak jakości na opakowaniu.

Kawę nadal można zamawiać tutaj
Po lewej: najnowsza marka kawy od Kirka; Po prawej: Ghoul Screamer z 2017 rokuKirk jest wieloletnim miłośnikiem kawy i już wcześniej (w 2017 roku) wprowadził na rynek własną markę małej czarnej. Ghoul Screamer była mieszanką ziaren z Salwadoru. Kawa była wynikiem współpracy firmy KHDH Electronics i Dark Matter Coffee.


Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
koynrad
08.04.2021 18:32:51
O  IP: 0.0.0.31
Ciekawe jaki trzeba mieć budżet aby muzyk pokroju Kirka zgodził się zareklamować taki produkt jak kawa. Niedawno Iggy Pop wystąpił w jakiejś reklamie piwa Palikota, też pewnie skasował niemało
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak