W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Kirk Hammett zagra na nowym albumie Santany
dodane 28.03.2021 23:00:24 przez: No Leaf Clover
wyświetleń: 2234
Carlos Santana ujawnił, że ma zaplanowane trzy nowe albumy, w tym jeden zatytułowany Blessing and Miracles z udziałem gitarzysty Metalliki Kirka Hammetta.

Santana w wywiadzie dla ABC News Radio przyznał, że pandemia pozwoliła mu pracować nad wieloma projektami nagraniowymi z przerwami na koncerty na żywo.

„Mój brat Kirk Hammett z Metalliki gra [na nim]” - powiedział Santana.

Ujawnił też, że inne legendy takie jak Steve Winwood i Corey Glover (wokalista Living Colour) mogą również pojawić się na albumie Blessing and Miracles, który wedle doniesień został ukończony już w 90 procentach. Wcześniej (w 2020 roku) Hammett i Glover pojawili się na albumie Cindy Blackman Santana - żony i perkusistki Santany.

„Po prostu czuję się naprawdę wdzięczny” - powiedział Santana, "mogąc odpocząć od tras koncertowych i nagrywania." Warto w tym miejscu wspomnieć, że gitarzysta ma już 73 lata.

Santana dodał, że jego zespół „cierpliwie czeka na zielone światło”, aby kontynuować granie na żywo.

„Nie mamy jeszcze nawet żółtego światła” - powiedział. „Nadal jest czerwone. Ale zachęcające jest widzieć, że audytoria i koloseum zaczynają się otwierać w niektórych miejscach. Coraz więcej restauracji się otwiera, wydaje się, że powoli, ale pewnie, z powodu szczepionki. ”

Miejmy nadzieję, że ten rok będzie obfitował w nowe wydawnictwa oraz, że jednym z nich będzie również nowy album Metalliki. Nawiązując do ostatnich wypowiedzi Hetfielda (TUTAJ), kiedy przyznał, że mają opracowane jakieś 10 kawałków możemy wnioskować, że nowy materiał nabiera już ostrzejszych kształtów, a solowe poczynania chłopaków nie przeszkadzają w tymże procesie.
2005 - pierwszy feat. u boku Santany
Cindy Santana & Kirk Hammett 2020


No Leaf Clover
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak