W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Kirk wskazuje Judas Priest jako architektów metalu
dodane 13.06.2024 07:16:45 przez: Dudrix
wyświetleń: 829
Podczas Q&A z Rossem Halfinem w Monachium na scenie pojawili się Kirk Hammett oraz Rob Trujillo. W pewnym momencie spotkania na ekranie zostało wyświetlone zdjęcie z festiwalu Power Trip, na którym Metallika zagrała w październiku zeszłego roku, a Kirk oraz James zostali uchwyceni podczas zabawy na koncercie Judas Priest. Kirk przyznał, że to właśnie ten zespół dla niego jest "architektem heavy metalu".

Modliliśmy się przy ołtarzu Judas Priest. Bardzo wiele dla nas znaczy ich muzyka. I sposób, w jaki Glenn Tipton i K.K. Downing grają na gitarach, mówiąc wprost, to właśnie oni są architektami tego, co obecnie nazywamy heavy metalem. James i ja kochamy Judas Priest. Niezbyt często mamy okazję zobaczyć inne zespoły, kiedy gramy na festiwalach, ponieważ zawsze jesteśmy za kulisami, udzielając wywiadów, przygotowując się do koncertu, mamy próby i inne rzeczy. Więc kiedy graliśmy na Power Trip, dotarliśmy tam wcześniej – kilka dni wcześniej – żeby zobaczyć wszystkie inne zespoły. I to było wspaniale – oczekiwanie na występy Iron Maiden, Judas Priest, AC/DC i Guns N' Roses i faktycznie ich zobaczenie. To było niesamowite doświadczenie.

—Kirk Hammett, Ross Halfin Q&A, Monachium 2024




Kirk oraz James od lat dzielą się swoją pasją do Judas Priest. W 2021 Kirk dołączył na scenie do ekipy Roba Halforda i wykonał z nimi utwór The Green Manalishi.

Dudrix
Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak