W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Kolekcjonerski pakiet Morley Cliff Burton: PRE-ORDER
dodane 19.06.2024 07:13:39 przez: Dudrix
wyświetleń: 419
Morley i rodzina Cliffa Burtona z dumą prezentują ten kolekcjonerski pakiet wyłącznie fanklubom Metalliki w Europie. Dochód przeznaczony jest na fundusz stypendialny Cliff Burton Memorial Scholarship Fund. Wszystko jest wyprodukowane na zamówienie w limitowanych ilościach i oficjalnie zatwierdzone przez Fundację Burton.

Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Cliffa (lub Metalliki). Zdobądź swój zanim wyczerpią się zapasy! Ta oferta się już nie powtórzy… Cliff ‘Em All!

>>> KUP TUTAJ! <<<


Zawartość obejmuje:
  • Kolekcjonerski numerowany laminat Cliff Burton, na którym znajduje się niepublikowane nigdzie wcześniej zdjęcie Cliffa ze swoim zespołem True Temper, zanim dołączył do Metalliki (30 października 1982 roku.)
  • Koszulka z autorską ilustracją Cliffa Burtona (dostępna w rozmiarach S-M-L-XL-2XL-3XL).
  • Torba
  • Naklejka
  • Jedyna w swoim rodzaju kostka basowa


Cena pakietu wynosi 50 EURO i można go zakupić w poniższym linku. Przypominamy, że pakiet do odebrania na naszej fanklubowej imprezie w Klub Proxima.

Jeśli bardzo chcesz posiadać ten pakiet a nie możesz go odebrać osobiście - skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej.

❗️ UWAGA WAŻNA INFORMACJA ❗️

Tego pakietu nie wysyłamy. Można go tylko odebrać podczas eventu w Proximie (prosimy zabrać ze sobą potwierdzenie wpłaty).

Pamiętajcie, że rozmiary koszulek są ograniczone do określonych ilości a ilość pakietów jest również ograniczona!


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak