W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Koncert Helping Hands - darmowa transmisja na YouTube
dodane 16.12.2022 13:48:24 przez: Marios
wyświetleń: 1639
Dziś w nocy (17 grudnia 2022) Metallica zagra ostatni koncert w mijającym właśnie roku. Będzie to charytatywny występ na Helping Hands - imprezie, którą zespół powołał w 2018 roku, jako kolejną platformę do pomagania potrzebującym, będącą przedłużeniem fundacji All Within My Hands. Dobra wiadomość dla fanów na całym świecie jest taka, że po raz pierwszy internetowa transmisja z tego wydarzenia nie będzie biletowana.


Dwóch formatów Pomocnej Dłoni już doświadczyliśmy: najpierw w listopadzie 2018 Metallica zaprezentowała set akustyczny. Nagrania z tamtego występu pojawiły się do odsłuchu nie tylko w formie strimingu i plików, ale też jako limitowany krążek CD i winyl. Drugi występ, mimo gigantycznych problemów, które po drodze wystąpiły (leczenie Jamesa, pandemia), miał miejsce w listopadzie 2020 w Kwaterze Głównej zespołu w San Rafael. Akustyczno-elektryczny set i wystrój studia nadal robią świetne wrażenie.

Transmisja trzeciego wydarzenia rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę 17 grudnia 2022 roku o godz. 2.30. Metallica wystąpi w Microsoft Theater w Los Angeles. Po raz pierwszy, dzięki wsparciu telewizji Paramount+, wszystko będzie można śledzić w Internecie bez konieczności wykupowania dostępu. Do wyboru trzy platformy: telewizyjny kanał Paramount+ i symultanicznie na Pluto TV oraz globalnie na kanale Youtube telewizji MTV.

Koncert to oczywiście nie wszystko. Na widzów będzie czekał cały szereg towarzyszących wydarzeń i niespodzianek: goście specjalni, przeróżne prezentacje, a także rozgrzewka z zespołem Greta Van Fleet. Gospodarzem programu będzie Jimmy Kimmel. Cały czas trwają też aukcje fantów ze świata Metalliki, z których dochód zasili konto fundacji All Within My Hands. Warto wspomnieć o sponsorach, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć Metallicę na scenie ostatni raz w 2022 roku:
Marios
Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Marmetal
17.12.2022 06:20:05
O  IP: 79.191.193.244
Wstałem po 2 i oglądałem całość. Jak zwykle warto było! Trzy debiuty, wow.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak