W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Kontynuacja trasy M72 w 2025?
dodane 03.06.2024 07:36:31 przez: Dudrix
wyświetleń: 518
W marcu tego roku Robert zagrał serię koncertów w Australii wraz z Infectious Grooves. Portal Wall of Sound przeprowadził z nim wywiad i wykorzystał okazję, aby zapytać kiedy Metallica ma zamiar tam zagrać.

Metallica po raz ostatni odwiedziła Australię w 2013 dając 5 koncertów podczas Soundwave Festival. Kolejne koncerty były zaplanowane na jesień 2019 jednak zostały odwołane z powodu powrotu Jamesa Hetfielda na odwyk.

Tak, na pewno tam wrócimy, stanie się to. Nie mogę w tej chwili podać konkretnych dat, ale po prostu zrozumcie, uwierzcie i wiedzcie, że przyjedziemy do Was. To się stanie. Jesteśmy podekscytowani. Kirk i ja – ilekroć jedziemy do Australii, jest to wyjątkowe przeżycie, ponieważ staje się to nie tylko doświadczeniem muzycznym, ale także surfingowym! Prawie zapominamy, że jesteśmy w trasie, bo jedziemy do Bells Beach albo do Kirra, spędzać czas na Gold Coast. Poszliśmy nawet na surfing w Wollongong i pojechaliśmy do Kalbarri na zachodnim wybrzeżu niedaleko Perth. To jest zawsze niesamowita przygoda, więc nie mogę się doczekać, aż wreszcie ta część cyklu trasy 72 Seasons dotrze do was.

—Robert Trujillo, Wall of Sound, 2024
Jak podaje również jeden z użytkowników na oficjalnym forum Metalliki zapytał bezpośrednio Larsa podczas Meet & Greet o plany na 2025 i padły słowa o Ameryce Południowej, Azji oraz Australii.

Dudrix

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak