W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Lars Ulrich w wywiadzie dla CNBC
dodane 12.11.2020 00:27:46 przez: No Leaf Clover
wyświetleń: 2285
10 listopada Lars Ulrich udzielił wywiadu dla CNBC w którym podzielił się swoimi przypuszczeniami na temat powrotu do koncertowania. „Zespoły rockowe grające koncerty na arenie przed dziesiątkami tysięcy fanów będą prawdopodobną wskazówką, że kryzys koronawirusa ustąpił na dobre”- powiedział we wtorek perkusista szacując, że może to być najwcześniej za rok.„Ostatnią rzeczą, jaka się wydarzy, będą wielkie koncerty, wiesz 20 000 ludzi na arenie, 50 000 na stadionie” - powiedział Ulrich dziennikarce CNBC Karze Swisher. Lars dodał, że wydarzenia sportowe na żywo są znacznie łatwiejsze do przywołania niż koncerty, biorąc pod uwagę, że są nieco bardziej uporządkowane niż zazwyczaj wyprzedane koncerty rockowe.

Podobnie jak wiele innych artystów Metallica spróbowała eksperymentalnych sposobów łączenia się z fanami online.
W sierpniu zespół dał swój pierwszy koncert drive-in, który był nagrywany i puszczany na żywo w ponad 300 kinach plenerowych w Kanadzie i USA. Lars stwierdził, że był to o sukces, ale jednocześnie uważa, że jest to raczej jednorazowe wydarzenie. „Nie sądzę, żeby było to coś, co można robić zbyt często. Czynnik wypalenia jest zbyt duży ”- powiedział. W sobotę zespół zagra również transmitowany na żywo koncert charytatywny. Pisałam o nim już wcześniej TUTAJ, a bilety na to wydarzenie możecie kupić TUTAJ. Dla posiadaczy biletów przypominam, że niezbędna jest również rejestracja na stronie nugs, gdzie obędzie się transmisja. Jest to bezpłatne. Koncert rozpocznie się o 23.00 naszego czasu.

Wracając do wywiadu dla CNBC, Ulrich stwierdził, że gdy pandemia zostanie opanowana - prawdopodobnie ze względu na powszechną dostępność szczepionki, to koncerty powoli wrócą do normy. Według niego możliwe jest zagranie letnich festiwali na świeżym powietrzu w Europie w 2021 roku „To, co wiemy teraz w porównaniu do trzech miesięcy temu, sześciu miesęcy temu, to to, że oczekiwanie będzie niestety nadal długie” - przyznał. „Powiedziałbym, że ... trzeci kwartał, najwcześniej jesień przyszłego roku, jest tym, na co teraz stawiamy”.

Cały wywiad jest dostępny pod tym adresem:

LINK


No Leaf Clover
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 2
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
No Leaf Clover
12.11.2020 19:37:02
O  IP: 0.0.0.178
Ostatni raz Bemowo było w 2012 roku z okazji 20-lecia trasy Black Albumu, więc za rok to akurat byłaby idealna okazja na świętowanie 40-lecia zespołu. To byłoby coś ...
siara
12.11.2020 19:19:51
O  IP: 0.0.0.185
Bemowo czeka
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak