W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Lars pokazał gotową okładkę S&M2
dodane 11.06.2020 14:15:56 przez: Marios
wyświetleń: 2637
Wydanie S&M2 zbliża się wielkimi krokami. Wydaje się, że sierpień’20 to rzeczywiście będzie ten moment. Lars, będąc gościem Jimmy’ego Kimmela, uchylił rąbka tajemnicy i pokazał okładkę winylowej wersji najnowszego wydawnictwa Metalliki, która jest częścią boxu szykowanego właśnie na sierpień.


Główną bohaterką spotkania z Jimmym była pielęgniarka z oddziału pediatrycznego w Long Island – Tracy Bednar - która zajmuje się dziećmi ze zdiagnozowanym wirusem covid19. Mimo, iż powszechnie twierdzi się, że wirus jest niegroźny dla dzieci, to jednak występuje u najmłodszych i wcale nie musi przebiegać bezobjawowo. Tracy prywatnie lubi golf, jogę oraz głośne słuchanie radia, a jej ulubionym zespołem jest Metallica. Ulubionym utworem natomiast – Enter Sandman.

Kimmel przygotował niespodziankę dla Tracy. Drugim gościem programu okazał się pałker Metalliki. Pielęgniarka otrzymała 10 000 dolarów z programu walki z koronawirusem o nazwie Big Lots Big Heroes, do wydania w dowolny sposób. Lars także miał coś specjalnego dla pani pielęgniarki: po pierwsze zaprosił na następny koncert Metalliki, kiedy zespół będzie gdzieś blisko Long Island, gdzie Tracy skorzysta z najbardziej wypasionego biletu Vip, jaki tylko będzie w ofercie… I nagle Ulrich wyciągnął najnowsze wydawnictwo Metalliki: A to nasze najnowsze wydawnictwo zatytułowane S&M2, którego pojawienie się jest na zaawansowanym etapie. Dostaniesz od nas pierwszą podpisaną kopię specjalnego boxu, który pojawi się u ciebie już wkrótce.

Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 2
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
a7xsz
11.06.2020 16:05:25
O  IP: 0.0.0.89
Wow, jestem pod wrażeniem, okładka zajebista !
Marios
11.06.2020 14:25:11
O  IP: 0.0.0.87
Szykuje się chyba kilka wersji okładki. Oby nie zapomnieli o CD.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak