W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
M72 Takeover w Helsinkach
dodane 03.06.2024 13:36:47 przez: Dudrix
wyświetleń: 261
Już w najbliższy weekend (7-9 czerwca) trasa M72 dotrze do Finlandii, gdzie zespół zagra dwa koncerty na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach. Dla osób, które wybierają się na te koncerty fiński chapter THE FINNISH CHAPTER 72 SEASONS ..AND COUNTING przesyła garść przydatnych informacji dotyczących organizowanego przez nich Takeover Weekend.Witajcie fani Metalliki z całego świata!

Nasza strona internetowa to metallica.fi i w niedługim czasie bliższym koncertom zostanie zaktualizowana na język angielski, ale zachęcamy do wcześniejszego przekazania tych informacji.

Przygotowaliśmy 10% zniżki na jedzenie i napoje w następujących lokalach w Helsinkach:

  1. The Plaza Wine & Craft Beer
  2. The Tower Wine & Craft Beer
  3. Bierhaus München
  4. Bierhaus Köln
  5. Bierhaus Berlin
  6. Milliklubi

Zniżka zostaje naliczona w momencie, gdy podczas płatności powiesz z jakiego powodu jesteś w mieście (nazwa naszego ulubionego zespołu).

Nasza główna impreza to "in-between party", która odbędzie się w sobotę 8 czerwca. Wystąpi nasz tribute band składający się z członków, którzy należą do naszego chapteru od samego początku, czyli 2005 roku - The Finnish Chapter 72 Seasons ..And Counting! (https://www.metallica.com/chapter-news/2024-04-29-The-Finnish-Chapter-In-Between-Party.html)

Promujemy prezenty od Morleya oraz ESP, zaprezentujemy pedał Morley Tribute Power Fuzz Wah, na którym grał Cliff Burton (https://www.morleyproducts.com/cliff-burton-summer-celebration-tour-europe-24/), a także - w imieniu firmy Morley - będziemy sprzedawać specjalne torby podarunkowe w cenie 50 EURO, więc dajcie nam znać jakie macie rozmiary koszulek i ile chcecie zarezerwowanych pakietów! Cały dochód zostanie przekazany firmie Morley, która przekaże je na fundację Cliff Burton Music Scholarship Foundation For Rising Youth Musicians.

I na koniec - będziemy sprzedawać archiwalne koszulki naszego chapteru. Dochód ze sprzedaży w dniach 07.06–08.06.2024 r. zostanie przekazany dwóm krajowym organizacjom charytatywnym, które wybrałem na potrzeby tych wydarzeń: No Fixed Abode (vvary.fi/in-english) i SEY Animal Welfare Finland (sey.fi/en).

Dziękuję, bracia i siostry, za poświęcenie czasu na przeczytanie tej wiadomości i przekazanie jej dalej. Mam nadzieję, że powitam wszystkich lokalnych i przyjezdnych!

—Steve Burgess

Chapter Head

The Finnish Chapter - www.metallica.fi

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak