W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
MTV European Music Awards 2023: Metallica nominowana w kategorii Best Rock [koniec głosowania]
dodane 06.10.2023 00:45:57 przez: Marios
wyświetleń: 4499
W konkursie MTV Video Music Awards Metallica nie dostała głosów wystarczającej liczby fanów, by pokonać Måneskin... Być może teraz dadzą radę Włochom. Tym razem zespół został nominowany przez europejską centralę MTV do nagrody European Music Awards w kategorii Best Rock. Wyniki poznamy 5 listopada br.

Zabawa potrwa do 31 października 2023 roku. Głosy na kategorię Best Rock należy oddawać na stronie organizatora. Nie ma żadnych limitów w ilości oddawanych głosów. Nie trzeba się ani rejestrować, ani logować. Głosuje kto ma ochotę, kiedy chce i jak długo sobie życzy. Wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej gali w Paryżu 5 listopada 2023.

Konkurencja znów mocna.


Nie jest to oczywiście pierwsza nominacja do EMA. Metallica ma za sobą bogatą historię nominacji do tej nagrody; pojawiała się też na galach. Najsłynniejsza wizyta to zdecydowanie ta z '96 roku, kiedy to polecieli panowie na żywo z porcją wybornych bluzgów. Ci, którzy oglądali retransmisję występu, musieli przyzwyczaić swe uszy do wielkiej ilości pikania. Poniżej nagranie na żywo.Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak