W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica Scholars - edycja nr 5
dodane 26.08.2023 21:49:53 przez: Marios
wyświetleń: 1294
W grudniu 2018 roku Metallica za sprawą fundacji All Within My Hands uruchomiła program Metallica Scholars, dzięki któremu 10 koledżów w Stanach Zjednoczonych otrzymało w 2019 roku dotację w wysokości 100 000 dolarów. Miesiąc temu kapela wystartowała z piątym rokiem swej działalności pod nazwą Metallica dla szkół. Liczbę placówek powiększono niebagatelnie.Lars Ulrich: Jestem niezmiennie podekscytowany ogłosić, że rozpoczynamy właśnie piąty sezon pod nazwą Metallica Scholars. W 2019 roku na dobre wraz z naszą fundacją postanowiliśmy rzucić nieco światła na edukację wykwalifikowanych pracowników dla branży przemysłowej. (...) Zapewniliśmy fundusze dla dziesięciu szkół z całego kraju. Dzięki temu, że w tym roku dołączyło jedenaście nowych szkół, daje nam to ogólną liczbę 42. placówek, które biorą udział w tegorocznej akcji. Jesteśmy dumni z faktu, że działamy z tym programem w 33. stanach USA i będziemy pomagać prawie 4000 uczniów. Każda odsłona programu jest wyjątkowa, tak, jak wyjątkowy jest każdy uczeń. Pomaganie podopiecznym w realizowaniu ich zainteresowań i tworzeniu perspektyw lepszego życia niezwykle nas satysfakcjonuje. Jestem zaszczycony pomocą naszych partnerów: Carhatt, a także Wolverine i oczywiście pomocą Was, naszych wszystkich fanów, którzy zdecydowali się dołączyć do nas w tej misji. Dziękuję Wam. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej w temacie tego, co robi i jak działa nasza fundacja, odwiedźcie stronę All Within My Hands. Dziękuję bardzo.

James Hetfield: Fundacja All Within My Hands powstała z chęci pomocy, by w jakiś sposób móc się odwdzięczyć. Pewne sprawy, które były dość oczywiste i na które wszyscy mogliśmy się zgodzić, jak np. klęski żywiołowe, czy niedobory jedzenia, ale też poza tym, w jaki sposób pomóc w kształceniu zawodów i potrzebnych do tego umiejętności, i także czerpaniu z tego pasji, zadowolenia... Wszystko dla ludzi, którzy jakoś nie pasują do drogi zawodowego sukcesu; a chcemy im taką zapewnić. Czujemy, że nasza muzyka jest elementem dla takich "Invisible Kids" (niewidzialnych dzieciaków), wyrzutków, takich odmieńców, którzy uważają, że nie pasują do tego świata. Możliwość uwypuklenia ich potrzeb, chęci pokazania się, zabłyśnięcia, ich heroizmu, to jest rodzaj podziękowania za te wszystkie zawody i umiejętności, po które sięgają w ciągu całego życia.


O programie fundacji All Within My Hands informowaliśmy Was:

- w roku 2019 - tutaj;
- w 2019 także tutaj;
- w roku 2020 tutaj;
- a także w roku 2021 tutaj.


Każdy bilet kupiony na trwającą właśnie trasę M72 to kilka dolarów przeznaczonych na fundację All Within My Hand (np. w przypadku biletu na obydwa wieczory w Warszawie na górnych trybunach za 635 zł, równowartość trzech euro przekazywana jest przez Metallicę na fundację All Within My Hands).


Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak