W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica Scholars - wsparcie amerykańskiej gospodarki po raz drugi
dodane 31.01.2020 01:36:32 przez: Marios
wyświetleń: 1418
Fundacja All Within My Hands nie zwalnia tempa. Po akcji wsparcia na rzecz walki z pożarami w Australii na początku stycznia i przekazaniu na ten cel 750 000 dolarów australijskich, teraz kanały społecznościowe Metalliki informują, że zespół ruszył z drugą edycją edukacyjnego programu Metallica Scholars.Sposobność, którą otrzymałam od fundacji All Within My Hands, totalnie przyczyniła się do zmiany mojego życia. Dziękuję za dostrzeganie potrzeb i bycie powiernikiem prawdziwej zmiany, jaka dokonuje się w moim życiu. Moje dzieci będą świadkami tego, jak zmieniam kurs. Osobiście obserwują, jak z przeciwności losu może wyniknąć coś wielkiego. Można poradzić sobie w każdej sytuacji, niezależnie od tego, jak ułoży się nasze życie – mówi Angelic Ewing, podopieczna programu Metallica Scholars.

Metallica: Inauguracyjny rok z programem naszej fundacji zamknęliśmy wskaźnikami zatrudnienia przekraczającymi 90 procent, dlatego potwierdzamy, że ruszamy z drugim rokiem wsparcia dla zawodowych uczelni i ich programów związanych z rozwojem zawodowym. W drugim roku planujemy rozszerzenie programu z dziesięciu do piętnastu uczelni, oraz dodatkowe dotacje od nowych sponsorów. Organizacja American Association of Community Colleges z siedzibą w Waszyngtonie zrzesza ponad tysiąc uczelni zawodowych i technicznych w USA. 10 placówek do pierwszej edycji programu zostało wybranych w drodze konkurencyjnego procesu aplikacyjnego, a każda z uczelni otrzymała po 100 000 dolarów na programy mające na celu wsparcie amerykańskiej siły roboczej. Ostateczne raporty ze wszystkich dziesięciu szkół pokazały, że w pierwszym programnie Metallica Scholars uczestniczyło 700 podopiecznych, a wskaźnik ukończenia programu wyniósł 80-90 procent. 95 procent absolwentów znalazło zatrudnienie. W drugim roku działania dołożymy pięć kolejnych uczelni, co podniesie ich liczbę do piętnastu. Oczywiście łączy się to z dodatkowymi środkami, które uzupełnią łączną kwotę w wysokości 1,5 mln dolarów.Nasi podopieczni w 2019 roku przeszli nasze najśmielsze oczekiwania i zainspirowali nas do tego, by poszukać większej ilości sposobów na pomoc, niż mogliśmy to sobie wyobrazić – powiedział Lars Ulrich. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy rozwinąć tę inicjatywę w drugim roku i pomóc większej liczbie studentów w osiągnięciu sukcesu, zmieniając ich życie w 2020 roku.

Wpływowość inicjatywy Metallica Scholars była niezwykle satysfakcjonująca – powiedział dr Edward Frank – dyrektor wykonawczy fundacji All Within My Hands. Jesteśmy wdzięczni wszystkim szkołom zrzeszonym w AACC oraz współsponsorom za ich zaangażowanie w stworzenie tego programu. Ten sukces i ich pomoc zmienia życie tak wielu osób… Osiągnięty efekt jest dokładnie tym, na co liczyła Metallica i zarząd, gdy zaczynaliśmy ten program.

Kolosalna reputacja Metalliki dała tym uczelniom, a także wspieranym przez nie zawodom, nowe życie i uwagę – powiedziała Jennifer Worth – starszy wiceprezes American Association of Community Colleges do spraw pracowników i rozwoju gospodarczego. To przywilej i zaszczyt mieć zaufanie Metalliki i zarządu fundacji przy wdrażaniu programów, które zmieniają życie ciężko pracujących Amerykanów, którzy chcą się rozwijać.
Lista pierwszych dziesięciu uczelni zawodowych, które wezmą udział w drugiej edycji programu do wglądu tutaj.


Marios
Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak