W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica nie wygrała nagrody MTV European Music Awards
dodane 06.11.2023 23:14:03 przez: Marios
wyświetleń: 1171
Gala MTV European Music Awards, która miała odbyć się w Paryżu w niedzielny wieczór 5 listopada 2023 roku została przez organizatorów odwołana w związku z wydarzeniami, jakie aktualnie dzieją się na terenach Izraela i Palestyny.


19 października na stronach internetowych MTV pojawiło się oficjalne oświadczenie dot. odwołania uroczystej paryskiej gali, która pierwotnie planowała była na 5 listopada:

Biorąc pod uwagę to, jak zmienne są wydarzenia na świecie, zdecydowaliśmy się nie organizować gali European Music Awards 2023, mając na uwadze bezpieczeństwo wobec tysięcy pracowników, ekipy technicznej, fanów, artystów i partnerów, którzy wybierali się na tę galę ze wszystkich zakątków świata. To nie jest świat na organizowanie takiej gali. MTV EMA to coroczne święto światowej muzyki. Kiedy obserwujemy rozwój niszczycielskich wydarzeń, jakie dzieją się w Izraelu i Strefie Gazy, nie wydaje nam się, że jest to moment na świętowanie z całym światem. Straciło życie tysiące ludzi i jest to moment żałoby. Głosowanie trwa, a artyści, którzy zwyciężą otrzymają statuetki EMA. Z niecierpliwością czekamy na zorganizowanie gali MTV EMA w listopadzie przyszłego roku.


Głosowanie trwało tyle, ile pierwotnie zakładano, czyli do 31 października. Wyniki podano w niedzielę wieczorem. W kategorii Best Rock zwyciężyli Måneskin. Ciekawostka: w kategorii Najlepszy polski artysta statuetkę zgarnęła Doda.
Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak