W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica ogłasza dwa koncerty w grudniu w ramach świętowania 40-lecia zespołu
dodane 19.07.2021 02:07:46 przez: No Leaf Clover
wyświetleń: 3257
Choć trudno w to uwierzyć już w październiku tego roku Metallice stuknie czterdziestka. Z tego powodu zespół postanowił zorganizować dwa unikalne koncerty w ich rodzinnym mieście San Francisco w Kalifornii, gdzie zagrają dwa różne sety na żywo. Imprezy odbędą się w Chase Center 17 i 19 grudnia tylko dla fifth membersów ... ale to nie wszystko

Zespół napisał na swojej stronie, że bardzo dobrze wspomina koncerty w Chase Center z 2019 w ramach S&M2. Niesamowita atmosfera panująca podczas tych występów skłoniła ich do zaproszenia Metallikowej rodziny w to miejsce ponownie.

Oprócz dwóch koncertów w Chase Center, podczas długiego czterodniowego weekendu rozpoczynającego się w czwartek, 16 grudnia, zespół będzie inicjatorem innych wydarzeń muzycznych i nie tylko, zamierza również być organizatorem degustacji whisky i wielu innych atrakcji w całym mieście. Informacje o poszczególnych biletach na te wydarzenia zostaną ogłoszone później.

Bilety będą dostępne tylko dla zarejestrowanych Piątych Członków. Metallica starając się, aby wszystko było jak najbardziej sprawiedliwe dla każdego, prosi o wejście na ich stronę i wgranie tam kodu rezerwacji, który zagwarantuje możliwość zakupu biletów w prywatnej sprzedaży zamkniętej dla publiczności. Zwycięzcy rezerwacji zostaną wybrani losowo. Do szczęśliwców zostanie przesłany e-mail z dodatkowymi informacjami i wskazówkami jak kontynuować zakup.

Zwycięzcy będą mieli możliwość wyboru biletów dwudniowych, aby uzyskać wstęp na oba koncerty Metalliki w Chase Center lub biletów jednodniowych na koncert 17 grudnia lub 19 grudnia. Pakiety podróżne, które obejmują zarówno bilety, jak i zakwaterowanie w hotelu, będą również dostępne dzięki uprzejmości MetallicaTravel.com. Wszyscy kupujący będą mieli możliwość zakupu maksymalnie dwóch biletów na występy lub jednego pakietu hotelowego/biletowego (opcje pakietu obejmują dwa lub cztery bilety).

Metallica zapowiedziała, że w nadchodzących miesiącach będą mieli o wiele więcej do opowiedzenia, ale na razie mają nadzieję, że otworzymy kalendarze i zaplanujemy spędzenie z nimi niezapomnianego długiego weekendu w San Francisco.


No Leaf Clover
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
siara
21.07.2021 21:46:20
O  IP: 0.0.0.81
dziwnym trafem dostałem kod do zakupu biletów na te koncerty, czy on już daje możliwość zakupu biletów czy trzeba jeszcze coś wyczekać?
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak