W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica w Fortnite
dodane 13.06.2024 07:43:39 przez: Dudrix
wyświetleń: 621
Już od dzisiaj Metallica trafia do gry Fortnite, zespół pojawi się w trybach Fortnite Festival, Battle Royale, LEGO Fortnite oraz Rocket Racing.

Epic Games ujawnił szczegóły dotyczące kolejnego sezonu w Fortnite Festival. Tym razem w roli głównej zespół Metallica. W Fortnite Festival “występowała” już Lady Gaga, czy Billie Eilish, a teraz nadszedł czas na legendę muzyki metalowej.

Fortnite Festival pozwala na wykonywanie utworów muzycznych w formacie zbliżonym z gier serii Guitar Hero oraz Rock Band.Formuła nowego trybu PvP polega na rywalizacji szesnastu graczy, którzy rozgrywają setlistę złożoną z czterech utworów. Zwycięzca w każdym pojedynku może być tylko jeden. Rzeczona nowość stanie się dostępna wraz z rozpoczęciem Sezonu 4, czyli 13 czerwca. Dostępne będą następujące utwory:

  • Metallica – "Enter Sandman"
  • Metallica – "Fuel"
  • Metallica – "Master of Puppets"
  • Metallica – "Ride the Lightning"
  • Metallica – "The Unforgiven"
  • Metallica – "Wherever I May Roam"


Poniżej trailer z zapowiedzią Sceny Starcia, która przypomina tą na której obecnie Metallica koncertuje na trasie M72.Z tej okazji zespół przygotował również wyjątkowy merch Metallica x Fortnite. Cztery wyjątkowe podkoszulki do kupienia na stronie oraz na trasie M72. Cena jednej koszulki to koszt około 200 zł, natomiast w pakiecie czterech można je nabyć za 665 zł. Do kupienia tutaj.

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak