W nocy z 10 na 11 marca na Polsacie poczawszy od 2:40 podwojna dawka Metalliki na zywo. Pierwszy koncert ma byc "Dla Metalliki" nie wiem chyba jakis tribute, a zaraz potem znany dobrze wszystkim promujacy Reloada Metallica w Hamburgu.
News zwalony jest z Forum (Kot)
Dziś również na VH1 o godz. 20.00 Ten of the Best: Metallica