Pojawiła się pogłoska wśród osób komentujących newsy na overkill.pl iż dnia 07/08/2003 miałby odbyć się koncert Metalliki w Polsce. By się upewnić wysłałem maila do Spodka, oto ich odpowiedź:
Niestety nic nam nie wiadomo na temat koncertu Metallica.
Jeśliby miał być koncert - ukaże się n.t. temat informacja na naszej stronie
internetowej - www.spodek.com.pl
- Dział Imprez
Jak widać to tylko plotka. Sam przypuszczam, że jeżeli MetallicA wybierze się do Polski, to napewno nie zagra w Spodku, raczej na Stadionie Śląskim.MetalKuzi