W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica weźmie udział w Global Citizen
dodane 19.07.2021 02:27:26 przez: No Leaf Clover
wyświetleń: 2518
Global Citizen powraca z niesamowitym wydarzeniem zaplanowanym na 25 września 2021 r.
W tym roku dołączy do niego również Metallica. Uroczystość Global Citizen LIVE ma być 24-godzinną transmisją na żywo z występami nagranymi na sześciu kontynentach. Transmisja będzie emitowana w BBC, Fx, iHeartRadio, YouTubie, Twitterze i innych.


Metallica na swojej stronie internetowej zamieściła wpis: "Chociaż jesteśmy bardzo rozczarowani, że nie możemy być tam osobiście ze względu na nasze zobowiązania dotyczące koncertów w Louisville w ten weekend, z radością ogłaszamy, że nadal będziemy tam duchowo, ponieważ będziemy brać udział prezentując dwa utwory nagrane przed koncertem."

Całodobowe, wielonarodowe wydarzenie jest częścią trwającej już od wielu lat kampanii mającej na celu obronę planety i pokonanie ubóstwa. Inicjatywa jest napędzana przez obywateli z całego świata, którzy podejmują realne działania oraz wzywają rządy, korporacje i filantropów do wprowadzenia zmian.

Wśród wielu artystów, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu są: Adam Lambert, Andrea Bocelli, BTS, Billie Eilish, Coldplay, Davido, Duran Duran, Ed Sheeran, Green Day, Lizzo, Lorde, The Lumineers, The Weeknd, Usher i inni, którzy zostaną ogłoszeni w nadchodzących tygodniach.

No Leaf Clover
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak