W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica: zostań jej gościem
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1310
Dzień w studiu nagraniowym razem z idolami? Oczywiście, pod warunkiem, że jesteś fanem zespołu METALLICA i masz odpowiednią ilość gotówki. Ikony metalu zaoferowały taką właśnie atrakcję na aukcji internetowej. Dochód z niej zostanie przekazany na cele dobroczynne.


METALLICA i T.J. Martell Foundation połączyły siły. Na internetowej stronie eBay można wziąć udział w aukcji, z której dochód zasili konto fundacji zajmującej się badaniami nad białaczką, nowotworami i AIDS. Akcja kończy się 19 lipca, ostatnie notowanie wynosi 19 tysięcy dolarów.

Grupa zaoferowała zwycięzcy i osobie towarzyszącej pobyt w San Francisco z opłaconymi dwoma noclegami, obiad z muzykami i producentem BOBEM ROCKIEM oraz całodniową wizytę w studiu nagraniowym.

METALLICA dba ostatnio o swoich najbardziej zagorzałych fanów. W ubiegłym tygodniu 100 szczęśliwców wyłonionych z konkursu doczekało się prywatnego koncertu formacji w San Francisco. Na dodatek dwóch fanów grających na basie mogło wziąć udział we wspólnym muzykowaniu. METALLICA wykonała m.in. nowy numer 'Dead Kennedy Rolls', a także 'Hit The Lights' oraz cover nagrania THE RAMONES 'Commando'.

Grupa wciąż pracuje nad swoim kolejnym albumem.
interia.pl

Sergiusz Strumiński
http://www.apocalyptica.prv.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak