W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallika spełnia marzenia
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1116
20 sierpnia Metallika pomogła spełnić marzenia dwójce młodzieńców uczestnicząc w programie fundacji The Make A Wish. Przez godzinę jamowali razem z Kellym i Chrisem, ich przyjaciółmi Tristanem i Mattem oraz rodzinami. Wcześniej dzieciaki napełnili swoje plecaki gadżetami i różnego rodzaju koszulkami jakie tylko zmieściły się do nich(oczywiście też ze znaczkiem 4M) oraz zostali oficjalnie przez zespół przyjęci do Metclubu. Po mini koncercie zaprezentowali im dwie nowe piosenki, które zostały skomentowane: "lepiej umieśćcie je na albumie" oraz "kiedy możemy się tego spodziewać w sprzedaży". Cóż reakcja dzieci do nowych kawałków jest przychylna, ciekawe co na nie powiedzą starsi fani.


Na koniec zjedli razem pizze i podyskutowali o muzyce - zawiedli nieco Larsa , jako że poza Iron Maiden nie znali niczego ze starszych lat - i kolejny prezent - kolekcja płyt Deep Purple, AC/DC, Blue Oyster Cult, i UFO zostanie im przesłana.
Metallika razem z chłopcami (Chris z Larsem, Tristan z Bob Rockiem a Kelly i Matt pomagali gitarzystom zagrała : Enter Sandman , For Whom The Bell Tolls, Sad But True, Dyers Eve (kawałek), ...And Justice For All , I Disappear.
ToMek 'Cause We're Metallika www.metallicenter.art.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak