W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Newsted zakłada zespół marzeń
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1681
Jason Newsted, były basista Metalliki, wykazuje się ostatnio wielką pracowitością. Nie wystarcza mu gra w zespole Echobrain, którego debiutancka płyta ukaże się w marcu i współpraca z Voivod. Postanowił więc powołać do życia "metalowy zespół marzeń", w którym zagra m.in. Andreas Kisser, gitarzysta Sepultury i Tom Hunting, perkusista Exodus.Debiutancki album Echobrain, zatytułowany po prostu "Echobrain", powstał w kalifornijskich studiach The Site i The Plant. Na płycie, która ukaże się 5 marca nakładem niezależnej firmy Chophouse/Surfdog (póki co tylko na terenie Stanów Zjednoczonych), znajdą się m.in. kompozycje: "Colder World", "The Feeling Is Over", "Spoonfed", "Adrift", "Keep Me Alive", "Ghosts", "Cryin' Shame" i "Highway 44".
Fanów metalu bardziej niż alternatywny Echobrain interesować będzie jednak zespół założony przez Jasona i Andreasa Kissera, gitarzystę brazylijskiej formacji Sepultura.
- "Od 1993 roku planujemy metalowy zespół marzeń. To będzie prawdziwy metal w starym stylu. Żadne tam nu-metalowe gówno!" - zapowiada Jason, nie precyzując jednak, kiedy miałby powstać debiutancki materiał nowej formacji.
Niestety, wszystko wskazuje na to, że na nowy album kanadyjskiej grupy Voivod, który ma zostać zarejestrowany z udziałem Jasona, będziemy musieli poczekać. Były basista Metalliki twierdzi, że jest mało prawdopodobne, by płyta została nagrana w tym roku.
interia.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak