W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Nieprzetłumaczalność tekstów Jamesa Hetfielda. Badanie jakości tłumaczeń wybranych fragmentów piosenek zespołu Metallica ANKIETA ZAKOŃCZONA
dodane 12.04.2021 15:27:57 przez: No Leaf Clover
wyświetleń: 3465
Teksty Hetfielda materiałem do pracy dyplomowej? Czemu nie! Badając tłumaczenia tesktów: Blackened, Creeping Death, Dyers Eve oraz The Unforgiven, udowadnia to studentka wydziału filologicznego z łódzkiego SANu. W jej imieniu serdecznie zachęcam do wypełnienia krótkiej, kilku minutowej ankiety.

Aby analizować i tłumaczyć teksty swoich ulubieńców, nie musisz być ani zawodowym tłumaczem, ani anglistą po studiach. Autorka pracy potrzebuje abyśmy wskazali tylko, która z przedstawionych próbek tłumaczeń wydaje się nam najlepsza. Aby dobrze tłumaczyć teksty musimy znać artystę i jego twórczość, a gdzie znajdziemy lepszych znawców tematu jak nie tutaj?

Jeśli tak jak ja jesteście ciekawi co z tego wyjdzie, to w imieniu swoim jak i autorki pracy dyplomowej gorąco zapraszam do wypełnienia ankiety. Link poniżej.

ANKIETA ZAKOŃCZONA
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY GŁOS
No Leaf Clover
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
koynrad
12.04.2021 22:16:04
O  IP: 0.0.0.31
Można by zrobić ankiete wśród overkilowcow np na: "który kawałek jest najlepszy" w 10 stopniowej skali, wyniki byłyby ciekawe
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak