W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Obniżka w polskim Amazonie na książkę "Messengers"
dodane 19.02.2024 12:14:59 przez: Dudrix
wyświetleń: 1601
Jesienią 2023 ukazała się książka Jamesa Hetfielda poświęcona jego gitarom. Do tej pory w polskim Amazonie można było ją nabyć w cenie 280 zł. Teraz cena spadła do 216 zł."Cud i piękno osobistej kolekcji gitar Jamesa Hetfielda na ponad 400 stronach." Tymi słowami rozpoczyna się opis najnowszej książki Jamesa, która swoją premierę będzie miała już 17 października tego roku.

W swojej najnowszej książce James dzieli się swoją kolekcją cennych gitar i ujawnia historię oraz znaczenie każdej z nich w swoim życiu i karierze jako frontmana, gitarzysty i autora piosenek Metalliki.

Od Electry OGV, która zdefiniowała jego styl, brzmienie i stosunek do mitycznych gitar MX, pierwszej z serii ikonicznej kolaboracji z ESP, poprzez jego charakterystyczne Snakebyte, poprzez ambitne projekty ze znanym lutnikiem Kenem Lawrencem, James Hetfield dzieli się emocjami i technikaliami, które ukształtowały jego wyjątkową muzyczną podróż, w tym egzotyczne instrumenty, zabytkowe Gibsony i customy. Ujawnia również wiele sekretów studyjnych, w tym kluczowe wzmacniacze i sprzęty, które tworzą jego ton i brzmienie.

MESSENGERS W AMAZON.PL


Dudrix
Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak