W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Ostatnia szansa na zostanie Legacy Member w MetClub
dodane 01.02.2021 13:06:02 przez: Marios
wyświetleń: 1863
Przerwę w obowiązkach koncertowych ekipa Metalliki postanowiła wykorzystać na uporządkowanie jednej niezmiernie istotnej sprawy związanej z członkostwem w MetClub. Jest to ostatni moment na zmianę statusu w fanklubowej społeczności zespołu.


Droga Metklubowiczko!
Drogi Metklubowiczu!

Mamy nadzieję, że czytając tę wiadomość jesteś bezpieczny(a) i zdrowy(a), podczas gdy u nas trwa burza. Nadal jesteśmy nastawieni do sytuacji bardzo optymistycznie i mamy nadzieję, że jeszcze przed końcem bieżącego roku będziemy mieli okazję ponownie się z Tobą spotkać. W międzyczasie poświęcamy trochę energii, by ogarnąć kilka spraw w MetClub. Jedną z pozycji na liście jest zadanie, by w końcu raz na zawsze określić, kto kwalifikuje się do członkostwa Legacy Member.

Przypominamy, że jeśli między 1994 a 2015 rokiem miałe(a)ś płatne członkostwo w MetClub przez dwa lub więcej lat, kwalifikujesz się do statusu Legacy i do wszelkich korzyści, jakie z takiego członkostwa wynikają (m in. dostęp do wcześniejszej przedsprzedaży biletów). Jeśli jeszcze nie potwierdziłe(a)ś swojego statusu, teraz jest na to ostatni moment.

Po 1 marca 2021 roku nie będziemy przyjmować żadnych dodatkowych próśb o zmianę statusu na Legacy. A skąd masz wiedzieć, czy masz już nadane członkostwo Legacy? Sprawdź to w swoim profilu na metallica.com. Poszukaj czarnej ikony po lewej stronie swojego imienia. Jeśli jej nie widzisz a uważasz, że kwalifikujesz się jako fan Legacy, wypełnij zgłoszenie dostępne w pomocy technicznej.

Pamiętaj: musisz sprawdzić i potwierdzić status swojego członkostwa nie później, niż do 1 marca br. Po tej dacie nie będziemy mieć już możliwości, by nadawać status Legacy z mocą wsteczną.

Dziękujemy za nieustające wsparcie:

The Metallica Club
Marios
Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Gregfield
02.02.2021 17:43:08
O  IP: 0.0.0.37
Mam :)
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak