W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Poster Moth Into Flame - limit: 500 sztuk
dodane 15.09.2020 12:50:36 przez: Marios
wyświetleń: 2000
Michelle Harvey, ukrywająca się pod pseudonimem WolfSkullJack jest jednym z z kilku artystów rysowników, którzy współpracują z Metallicą w temacie merchu i wszelkich okołokoncertowych działań. Od czwartku 17 września wypatrujcie w MetStore jednej z pięciuset kopii plakatu, który jest artystyczną interpretacją utworu Moth Into Flame.


Artystka wyraża swój świat za pomocą światła i cienia, a wynikiem tych działań jest fantastyczna sztuka. Najbardziej komfortowo czuje się bez rozgłosu wśród ludzi, a gdy spytacie ją o motywacje do tworzenia i imponderabilia niezbędne do tego aktu, wyjaśni, że jej DNA łączy się z leśną ściółką i zwierzętami żyjącymi wśród drzew.


Od czwartku 17 września 2020 w MetStore będzie do kupienia jedna z pięciuset sztuk posteru Moth Into Flame. Michelle jest autorką obu posterów, które zapraszały w ubiegłym roku na koncerty S&M2. Jej praca znalazła się ostatnio na okładce brytyjskiego magazynu Metal Hammer.

Z Metallicą współpracuje aktualnie szeroka paleta artystów plastyków. Oprócz WolfSkullJack są to: Pushead, Squindo (pan od plakatu uświetniającego dwudziestolecie Overkill.pl), Luke Preece, Dirty Donny, Richey Beckett, Rhys Cooper, John Baizley oraz Dan Mumford.

Marios
Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak