W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Premiera nowej piosenki
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1524
ReLunch Party odbyła się 6 lipca w rodzinnym mieście zespołu, San Francisco. Wzięli w niej udział Lars, Kirk i James, ludzie związani z zespołem oraz szczęśliwi klubowicze Met Clubu. Wejściówek jak łatwo można się domyślać nie można było kupić. Był konkurs - wygrani zostali zaproszeni. Na początku klubowicze spotkali się z zespołem w hotelu w SF, później wspólny uroczysty obiadek i pogaduszki. Następnie część klubowiczów wsiadła z Metallica do autobusu i jeździli po mieście - pijąc drinki, gadając i inne pierdoły. Pojeździli, pojeździli, a później z powrotem do budynku gdzie odbywała się "właściwa impreza" (podobno Metallimenom bardzo się spodobał). Każdy kto chciał mógł się wpisać na wspólna "Graffiti board" przed wejściem. Po niedługiej chwili nastąpiły przesłuchania 12 basistów i basistek :), dwójka z nich miała wystąpić później z Metallica. Podobno było dość dużo zamieszania z wyborem muzyka, bo wiecie jak to jest :P każdy by chciał zagrać z Metallica. Ostatecznie wygrali Andrew Boyer (zagrał Creepinga) i kobieta Elena Repetto (zagrała z chłopcami Seeka). A na koniec Metallika z Bob Rockiem wyskakuje na scenę i gra następujący set :
Commando (cover Ramones)
Hit The Lights
Leper Messiah
No Remorse
Bells
Dead Kennedy Rolls
Die Die My Darling
Tekst nowego utworu :
y man, do your yes' have a no?
Hey man, won't you kick it out some more?
Hey man, watch your language, motherfucker

Drown my enemy,
Drown my enemy,
What's inside of me,
Roll, dead Kennedy, roll"

Oficjalny serwis, metallica.com udostępnił video z ReLunch Party 2002 (link na http://metallica.4me.pl ). Na video zobaczycie jak chłopcy, jedzą obiadek z fanami, komentują to co zdarzyło się na imprezie oraz posłuchać fragmentów piosenek zagranych przez fanów-basistów - Creeeping Death i Seek & Destroy oraz usłyszeć nową kompozycje !!! 40 sekund DK Rools !!!
"Było zajebiście, miło znowu razem się spotkać, podzielić się muzą, pośmiać się wspólnie..." - powiedział Lars parę dni po imprezie.
info z http://metallica.4me.pl
ToMek 'Cause We're Metallica

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak