W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Regulamin komentowania newsów na Overkill.pl
dodane 29.04.2016 20:36:30 przez: Rafał
wyświetleń: 10669
Portal Overkill.pl jest miejscem, gdzie grono ludzi postanowiło - nieodpłatnie i dla własnej satysfakcji - informować innych użytkowników sieci o newsach związanych bezpośrednio lub pośrednio z zespołem Metallica. Portal jest własnością fanklubu i zawiera również informacje z jego życia. Społeczność tworząca i utrzymująca ten portal zastrzega sobie prawo do podejmowania decyzji dotyczących jego wyglądu i treści w nim zamieszczanych. Są to decyzje z zasady niedemokratyczne i co za tym idzie wszelkie dyskusje na ich temat nie mają żadnego sensu.


Dlatego wprowadzamy następujące zasady obowiązujące na całym portalu Overkill.pl: 

Nie będziemy tolerować przede wszystkim:

1. Obrażania użytkowników.
2. Pisania komentarzy niezwiązanych z treścią danego niusa.
3. Pisania komentarzy zawierających zaczepki i prowokacje. 
4. Pisania bezsensownych komentarzy, które nie wnoszą nic do dyskusji.

Administratorzy strony mają prawo do oceny poziomu komentarzy i moderowania treści (usuwania, edytowania postów, banowania użytkowników itd.). Zastrzegamy sobie również prawo do usuwania komentarzy zawierających wszelkiego rodzaju trolling, zaczepki i prowokacje.


Pomyśl zanim napiszesz - czy post, który zamierzasz opublikować, wnosi coś do dyskusji? Jeżeli nie - zrezygnuj!

Jeżeli ktokolwiek będzie czuł się pokrzywdzony, zapraszamy do kontaktu z administratorami strony:- ToMek

- Rafał

- Daniel

- MariosOverkill.pl jest największym fan klubem Metalliki w Polsce, a także jednym z największych na świecie. Trzymamy rękę na pulsie i staramy się wrzucać niusy każdego dnia, zatem z pewnością znajdziecie coś co Was zainteresuje. Zachęcamy do prowadzenia dyskusji na wysokim poziomie. Wierzymy, że mamy do czynienia z ludźmi, którzy potrafią wyrażać swoje poglądy nie obrażając innych, są otwarci i gotowi na konstruktywną ocenę, a czasem nawet krytykę, mają szerokie horyzonty myślenia, tzn. z takimi, z którymi z chęcią napilibyśmy się piwa przed koncertem.

Informujemy, że osoby, które nie będą stosować się do powyższego regulaminu, będą bezpowrotnie banowane. Oznacza to, że każde następne, zarejestrowane przez zbanowanego wcześniej użytkownika konto, będzie od razu usuwane.

Przyjmujemy, że każdy piszący miał możliwość, więc przeczytał i zaakceptował regulamin, zatem nie ma wytłumaczenia "nie znam regulaminu".


W tym wątku nie prowadzimy żadnej dyskusji!


Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Rafał
29.04.2016 20:37:37
O  IP: 194.63.132.6
Proszę zapoznać się z regulaminem. W tym newsie - nie prowadzimy żadnych dyskusji!
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak