W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Rob Trujillo wystąpił w reklamie przetworników EMG
dodane 13.02.2021 12:53:55 przez: Marios
wyświetleń: 2306
W mini westernie Robertowi partneruje Les Claypool - kolejna uznana persona w świecie gitary basowej. Panowie z przytupem postanowili zareklamować spersonalizowane przystawki EMG do basów.

Fizjonomia Roberta zdecydowanie pomogła wcielić mu się w rolę niezłego meksykańskiego skurczybyka, która to rola w filmach Roberta Rodrigueza, czy Quentina Tarantino przez lata zarezerwowana była dla Danny'ego Trejo. Stylówa Trujillo całkiem mocno kojarzy się z bohaterem typu 'Mexican bad motherfucker". Les Claypol wyprodukował krótkometrażowy western. Jest to oczywiście historia gorączki złota, kiedy to coraz więcej ludzi emigrowało z zasiedlonych terenów Nowej Anglii i w ogóle ze wszystkich trzynastu angielskich kolonii. Emigrowali ze wschodu na zachód poszukać szczęścia w mniej dostępnych, a przez to mniej kontrolowanych terenach Ameryki Północnej. Tak na terenach dzisiejszej Kalifornii rodził się dziki zachód.

Krótki metraż pt. Metale szlachetne to dreszczyk emocji, dreszczyk napięcia i charakterystyczny dla obu muzyków funky groove. Precious Metals - znakomita rozrywka dla każdego kinomana!

Zestaw Les Claypool LC Set
Wszystkie techniczne informacje dla geeków znajdują się na stronie producenta.
Zestaw RT "Rip Tide" Set


Rob używał zestawów EMG jeszcze przed jego dołączeniem do Metalliki. Teraz jego sprzęt brzmi naprawdę metalowo łącząc w sobie oryginalne brzmienie i nowoczesny wygląd. Przystawki wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki temu przystawki zachowują oryginalny dźwięk, wykorzystywany w branży od dziesięcioleci. Sygnowane pickupy Roba zaprojektowane zostały dla tradycyjnych jazzowych basów czterostrunowych. Sprzęt jest również na tyle wąski, by obsługiwać pięciostrunowe instrumenty. Wykorzystane wiązki przewodów nie są lutowane.Zestaw od Roberta również można zamawiać na stronie producenta.Marios
Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 2
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
swirkh
14.02.2021 07:42:44
O  IP: 0.0.0.62
Meksykaniec z The Hateful Eight jak nic ;)
MaciekP
13.02.2021 13:52:25
O  IP: 0.0.0.89
Film super, ale jeszcze lepsze granie na koniec. Liczę na wspólny muzyczny projekt:)
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak