W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Rob o wprowadzeniu Ozziego do Rock and Roll Hall of Fame
dodane 07.05.2024 07:27:31 przez: Dudrix
wyświetleń: 1552
Robert Trujillo ostatnio pojawił się w programie “Trunk Nation with Eddie Trunk” w radiu SiriusXM. Basista Metalliki został zapytany co myśli o ogłoszeniu wprowadzenia Ozziego Osbourne’a do Rock and Roll Hall of Fame.

Ozzy to rodzina. Kocham go. Bez niego nie osiągnąłbym tyle. Jak tak o tym myślę, to w 1991 nagrywałem z Infectious Grooves pierwszy album ‘The Plague Thats Make Your Booty Move’. Ozzy wtedy nagrywał “No More Tears” i byliśmy w tym samym studiu. Nazywało się Devonshire Studios. Więc to było takie bractwo, siedzieliśmy w tym samym studiu. Zakk tam był, Mike Inez też. Wymykali się ze swoich nagrywek i przychodzili do nas. W ten właśnie sposób Ozzy pojawił się gościnnie na naszej płycie w utworze “Therapy”. To była mega frajda. Było kilka szalonych historii, o których nie będę teraz opowiadał, ale od tego się wszystko zaczęło. Dzięki temu wydarzeniu mogłem wziąć udział w przesłuchaniu, dołączyć do zespołu Ozziego i pracować z nim przez prawie 7 lat. Do dnia dzisiejszego współpracujemy. Kilka lat temu pracowałem przy jego ostatniej płycie. Wiem, że Ozzy miał też duży wpływ ma Metallikę. Zawsze pomagał młodym zespołom, zrobił to z Kornem. Zatem niech Bóg go błogosławi i gratuluję mu. Zasłużył na to.

—Robert Trujillo, Trunk Nation, 2024


Robert z Ozzym nagrał albumy “Down to Earth” oraz “Live at Budokan”. Ceremonia wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame odbędzie się 19 października w Rocket Mortgage Fieldhouse w Cleveland (Ohio). Będzie emitowana na żywo na platformie Disney+.źródło: Blabbermouth


Dudrix
Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak